All Money – prezentujemy nie tylko dane osobowe parabanku!

Czy firma pozabankowa All Money to firma, której grupą docelową (parabank, który zwraca się do…!) bez utrudnień spłacają swoje pożyczki? Czy nie bank kieruje swoją ofertę w kierunku osób posiadających zdolność kredytową (jak wysoką?)? Czy parabank All Money obchodzi rekomendacje T (i podnosi wysokość Naszej raty kredytowej z 50% Naszych comiesięcznych dochodów do 80 procent?)? Czy niebankowa firma pożyczka nie wpisuje swoich klientów do BIK (bazy Biura Informacji Kredytowej)? Poniżej prezentujemy nie tylko najważniejsze dane osobowe parabanku, ale także przedstawiamy Wasze opinie (opinie o firmie All Money) oraz przywołujemy wypowiedzi przedstawicieli firmy pozabankowej All Money!

Najbardziej istotne dane osobowe parabanku All Money :

Forma prawna parabanku : Spółka Akcyjna

Adres siedziby głównej parabanku : ulica Domaniewskiej 41A, kod pocztowy : 02 – 672, miasto : Warszawa

Tradycyjny adres korespondencyjny parabanku : ulica Mełgiewska 9F, kod pocztowy : 20 – 209, miasto : Lublin

Adres e – mail parabanku : kontakt@allmoney.pl

Numer telefonu infolinii parabanku : +48 81 477 50 70

Numer KRS : 00004326609

Numer NIP : 5213636463

Numer REGON : 146283068

Kapitał zakładowy parabanku : 5 milionów złotych

A teraz bezbankowa firma All Money opinie klientów i głos reprezentantów parabanku :

„Niezwykle mocno zaskakuje mnie fakt, że firma pozabankowa (czy zgodnie z terminologią przyjętą przez społeczeństwo?) weryfikuje wszystkich swoich klientów w BIK (również tych, którzy starają się o pożyczkę kolejny raz, w krótkim odstępie czasu!). Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat parabanku (czy może banku?) All Money, czy zachowanie firmy jeszcze mnie zszokuje (byłem silnie przekonany o tym, że żadna firma pozabankowa nie sprawdza swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej)”!

„Z dostępnego opisu na stronie internetowej parabanku All Money wywnioskowałem, że o pożyczkę mogą ubiegać się te osoby, które mają osłabioną zdolność kredytową (w wyniku np. nadmiernej ilości kart kredytowych!), nie wyszukałem jednak żadnych informacji na temat oprocentowania pożyczki! Nie wiem, ile kosztuje pożyczka np. pożyczka na 2000 złotych! Nie uzyskałem nawet informacji odnośnie tego, ile mam czasu na spłatę pożyczki! I co najważniejsze brakuje wiadomości o minimalnej i maksymalnej kwocie pożyczki”!

„Firma All Money pożyczy Nam najmniej : 400 złotych, i najwięcej : 20 000 złotych. Czas na spłatę pożyczki to nawet 60 miesięcy (minimum : 12 miesięcy!)! Zgadza się pożyczki All Money to pożyczki dla tych klientów (banków), którzy w tej chwili mieliby poważne problemy z otrzymaniem pożyczki (w banku), ponieważ ich zdolność kredytowa jest bliska (albo równa) zeru”!

Oprocentowanie pożyczki All Money to 15.88 punktów procentowych. Oferta pożyczki Naszego parabanku skierowana jest do wszystkich tych osób, które nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej do zaciągnięcia nowego zobowiązania kredytowego w banku, ale ową zdolność kredytową posiadają (100% ich zarobków nie pokrywa rat kredytowych!)! Weryfikacja świeżego klienta nie banku All Money opiera się wyłącznie o jego dowód osobisty. Pożyczki All Money udzielane są wyłącznie w polskiej walucie (waluta kredytu : PLN)”

„Zdolność kredytowa Naszych klientów określana jest w bardzo elastyczny (otwarty!) sposób! Wniosek o pożyczkę w parabanku może złożyć każdy klient, który spotkał się z nie akceptacją wniosku kredytowego w banku (z powodu niskiej zdolności kredytowej!). Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, jeśli tylko nawiążą Państwo z Nami kontakt poprzez formularz kontaktowy udostępniony na stronie www”!

„Nawiązałem kontakt z parabankiem All Money poprzez infolinię! Rozmowa z przedstawicielem parabanku była bardzo miła (i niezwykle profesjonalna!)! Przebieg rozmowy miał bardzo indywidualny charakter (nie czułem się jak : jeden z klientów…, tylko jak jeden niepowtarzalny klient!)! Przedstawiciel umówił się ze mną na wygodny (dla mnie, nie dla niego!) termin w oddziale parabanku! Na spotkaniu zostałem zapytany o wysokość swojego dochodu (szybko wyszło na jaw, że minimalny dochód pożyczkobiorcy to tylko 600 złotych) oraz o to, czy w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie miałem żadnych poślizgów w spłacie kredytów (jeśli przez ostatni kwartał nie spóźniliśmy się ze spłatą żadnego z Naszych kredytów, to możemy być pewni, że pożyczka All Money zostanie Nam przyznana!)”

„Już kilka razy odwiedziłem stronę firmy All Money. Ta firma pozabankowa w żaden sposób nie informuje swoich potencjalnych klientów o tym, jakie dokumenty muszą zaprezentować aby otrzymać u niej pożyczkę”!

„Z największą przyjemnością prezentujemy listę dokumentów wszystkich Naszym przyszłym klientom : dokument potwierdzający źródło oraz wysokość dochodu (w przypadku umowę o pracę najmniejszy dochód pożyczkobiorcy to 600 złotych netto, a w przypadku emerytury oraz zasiłku przedemerytalnego albo renty 550 złotych netto), to jedyny dokument, jaki oczekujemy od Naszych klientów. Warto dodać, że o pożyczkę All Money może wnioskować dwóch wnioskodawców”!

„Zabezpieczenie pożyczki All Money to weksel in blanco (który zostanie poręczony przez 3 poręczycieli) albo weksel in blanco oraz ubezpieczenie pożyczkobiorcy (na wypadek śmierci, na wypadek trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, na wypadek pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku)”

„Im dłuższy okres spłaty pożyczki All Money tym niższa Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO pożyczki). Nie pożyczajmy więc pieniędzy od All Money na krótko”!

8 Comments
  1. Jedna z prostszych i szybszych w decydowaniu firm, to się im chwali. Dodatkowo przedłużyli do końca lutego przedłużyli promocję świąteczną, gdzie można do pożyczki dostać dość fajną elektronikę w prezencie. Suma sumarum pozytyw.

  2. Najlepiej to wypełnić formularz kontaktowy na stronie all money. Jeszcze tego samego dnia powinien odezwać się ich doradca, mają czas do 24 godzin. Następnie zostanie ustalone spotkanie w oddziale na które trzeba zabrać niezbędne dokumenty. Zdolność kredytowa będzie badana na miejscu tak jak i podpisanie umowy w najlepszym wypadku.

  3. A czy pracując na umowach zlecenie / dzieło jest u nich problem z kredytem?

  4. No to całkiem wygodna procedura. Słyszałem też, że można u nich czasem coś wygrać jak się kredyt weźmie, wie ktoś o co z tym dokładnie chodziło?

  5. Firma bardzo,bardzo OK. Dostałem od nich pożyczke i to bardzo tanią ,tansza niż w innych bankach typu GETING,itp.Oprocentowanie 14,3 czyli ok

  6. Super firma, wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie! Jestem pod wrażeniem szybkości decyzji i dostania pieniędzy na konto, dostałam ją bez problemu:) POLECAM! Wszystko jasno, bez kruczków i ukrytych opłat.

  7. Niestety nie dostałam u nich pożyczki przez zły BIK, który sprawdzają przez Geting Bank, nie wiem czy mają coś wspólnego z tym bankiem, ale podpisując oświadczenie widziałam tam dane Geting banku, a że mam tam kredyt z opóźnieniami dlatego pewnie nie dostałam.

  8.  To może spróbuj jeszcze raz jeśli już trochę poprawiłaś regularność spłat. Porozmawiaj i poproś może o mniejszą pożyczkę, ja się spóźniałem kiedyś ze spłatą karty ale nie miałem w Allmoney problemów z udzieleniem pożyczki.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *