Krecik.pl opinie

„Pożyczka Krecik.pl to pożyczka dla każdego! Każdy z Nas otrzyma pożyczkę na próbę! Nawet (Ci z Nas), którzy mają długi w BIK, BIG czy KRD (oraz innych rejestrach długów i dłużników!)! Opowiem na swoim przykładzie : Otrzymałem pożyczkę od (serwisu pożyczkowego nie parabanku?) Krecik.pl, a moja sytuacja finansowa dziś (jutro na pewno się poprawi!) nie jest najlepsza”!

W jaki sposób zapracowałem na zaufanie właścicieli serwisu Krecik.pl? O czasie spłaciłem wszystkie pożyczki (za pierwszym razem pożyczyłem tylko 5 złotych!)! Najwyższa kwota pożyczki to 20 000 złotych (na pewno uda się Nam ją otrzymać, gdy tylko uzyskamy już pełne zaufanie twórców projektu Krecik.pl!)”!

„O pożyczce Krecik.pl (Najbardziej istotna była dla mnie informacja, że to pożyczka bez BIK, właśnie takiej pożyczki poszukiwałem!) po raz pierwszy usłyszałem od mojego przyjaciela (jego położenie finansowo – kredytowe jest bardzo zbliżone do mojego, interesują Nas więc te same produkty!), niestety nie zapamiętałam adresu strony internetowej. Na całe szczęście bez trudu odnalazłem ją przez wyszukiwarkę internetowej (do wyszukiwarki internetowej wpisałem proste słowo : pożyczka Krecik.pl!), pożyczka została mi przyznana (pomimo tego, że od kilku lat jestem uważany za nierzetelnego kredytobiorcę!). A Wam? Napiszcie koniecznie o Waszych doświadczeniach (z autorami Krecik.pl!)”!

„Nie polecam zapisywania się do serwisu Krecik.pl nikomu! Spójrzcie na wysokość oprocentowanie, i dopiero podejmijcie świadomą i dojrzałą (czyli odmowną!) decyzje”!

„Nawet przez krótki moment nie zastanawiałem się nad pożyczkę Krecik.pl! Za samą weryfikacje konta świeżego pożyczkobiorcy 3 złote (a konto musimy odświeżyć za każdym razem gdy…? Gdy składamy nowy wniosek o pożyczkę!)”!

„Dlaczego pożyczka.pl mnie nie zainteresowała? Dlatego, że jej konstruktorzy wymagają od Nas (potencjalnych pożyczkobiorców) spłaty 8 złotych, kiedy…? Kiedy pożyczamy tylko (bardzo mocno chciałabym podkreślić słowo tylko!) 5 złotych! To nie koniec! Koszt weryfikacji to 3 złote! Czyli…? Czyli pożyczamy 8 złotych, a oddajemy aż 16″!

„To prawda. Za każdym razem gdy składamy wniosek o pożyczkę Krecik.pl musimy również wnieść opłatę weryfikacyjną (Przyznam, że byłem pewien, iż to błąd na stronie! I tylko raz poniosę ten koszt!) w wysokości 3 złotych (wysokość opłaty weryfikacyjnej nigdy nie ulega zmianie!). Na samym początku (budowania zaufania) możemy pożyczyć wyjątkowo małe pieniędzy (5, 10, 20, 30 złotych…), ale po kilkunastu spłaconych pożyczkach nawet 20 000 złotych (to najwyższa dostępna pożyczka)”!

„Pożyczki bez zaświadczeń (o pracy, o dochodzie, o wysokości zarobków…), pożyczki bez oświadczeń (nie musimy w żaden sposób oświadczać o swoich dochodach!), to…? To pożyczki Krecik.pl! Nigdy nie spotkamy się z odmową pożyczki (wyjątku nie stanowi nawet sytuacja w której pożyczamy pieniądze a mamy ogromne długi widoczne w KRD, BIG…czy innym rejestrze dłużników!)”!

„Ja jestem niesamowicie zadowolona z pożyczki Krecik.pl (i całej idei jej twórców!)! Wszystkie swoje pożyczki (od komentowanego serwisu!) spłacałam wcześniej (np. pierwsze pożyczki : na 5, 10 czy 50 złotych, tego samego dnia!)! W ten sposób przyśpieszyłam dzień w którym pożyczyłem upragnione 4 tysiące złotych! Żaden inny pożyczkodawca (żaden bank, żaden parabank, żadna prywatna osoba!) nie chciał mi pożyczyć żadnych pieniędzy (nawet najmniejszej kwoty), bo mam komornika na pensji”!

„Oprocentowanie pożyczki Krecik.pl to 60%! Nie potrafię zainteresować się taką pożyczką (nie mogę pożyczyć pieniędzy w banku, ale nie mogę też pożyczyć pieniędzy na tak wysoki procent)”!

„W swoim (nie aż tak długim…) życiu pożyczyłem pieniądze w kilku miejscach. W bankach, parabankach, u prywatnych osób, i przez serwisy pożyczkowe. Ostatnio zaprzyjaźniłem się z serwisem pożyczkowym (o łatwiej do zapamiętania nazwie!) Krecik.pl! Pożyczkę otrzymałem bez żadnych pytań (o źródło mojego dochodu, o miejsce mojej pracy, o staż mojej pracy…itd.)”!

„Bardzo ucieszył mnie fakt, że każdą pożyczkę w Krecik.pl możemy spłacić wcześniej (nie każdy niebankowy pożyczkodawca zgadza się na takie rozwiązanie)! Nie chciałem czekać ze zwrotem 5 złotych cały tydzień…”!

„Na pożyczkę Krecik.pl czekałem tylko jeden dzień! To bardzo krótko w porównaniu z innymi ofertami…(najczęściej na pożyczki z serwisu musimy czekać przynajmniej tydzień). To było bardzo miłe zaskoczenie dla mojego portfela (tego samego dnia mogłem zarezerwować bilety do…Hiszpanii!)”!

„Na niekorzyść serwisu Krecik.pl świadczy to, że…? Że nie możemy od ręki pożyczyć chociażby 1000 złotych! Zanim pożyczymy więcej musimy długo poczekać (i spłacić wszystkie mniejsze pożyczki)”!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *