Co to jest RRSO! „Definicje tworzą” sami pożyczkobiorcy!

Czy wiesz, że większość z Nas („Odbiorców” pożyczki z…? Z Polski!) „nie poradzi sobie” z „odkodowaniem” (odpowiednim!) skrótu RRSO? Na „nietrudne” pytanie : Co to jest RRSO? Tylko 20% Polaków odpowiedziało „trafnie” : To Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania! 80% polskich „adresatów” pożyczki nie wie o tym, że…? Że każdy bank, każdy parabank oraz każdy SKOK „musi” (jest zobligowany przez Ustawę o Kredycie Konsumenckim!) „ukazać” Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania każdej „proponowanej” pożyczki! Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to najmniej skomplikowanie mówiąc : „połączony” koszt Twojej pożyczki „w ujęciu”? W ujęciu rocznym!

“Oprocentowanie kredytu to nie…? To nie całkowity koszt Naszego kredytu! Jeśli wybrany (wstępnie!) przez Ciebie ma np. 15% oprocentowanie (nominalne!), to…? To nie oznacza to nic innego jak to, że…? Jak to, że RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) „zbliża się do”…? Do 30 procent!”!

„W ogólny koszt Naszego kredytu „wchodzi” : oprocentowanie kredytu, różnorodne” prowizje kredytowe (Wyjątek stanowi sytuacja, w której…? W której pożyczkodawca decyduje się na…? Na „wniesienie” wszystkich prowizji „prosto z…? Prosto ze swojego portfela!) oraz ubezpieczenia „przy” kredycie (np. ubezpieczenie kredytu na wypadek utraty pracy przez pożyczkobiorcę!)”!

„Jak wysokie jest RRSO (rozszyfruje skrót : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) Naszej pożyczki? Odpowiedź na to pytanie uzyskujemy najczęściej (nie zawsze) podczas…? Podczas wpłaty pierwszej raty”!

„Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) w założeniu ma…? W założeniu ma określać koszty wszystkich (proponowanych Nam pożyczkobiorcom!) kredytów według…? Według jednego wzoru”!

„Każdy pożyczkodawca (kredytodawca) ma obowiązek (nakazany Ustawą o Kredycie Konsumenckim) przedstawiać w swojej ofercie wysokość RRSO (wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania), a także…? A także w każdej umowie kredytowej (pożyczkowej)”!

„Zdecydowana większość pożyczkobiorców nie wie : Co to jest RRSO (Co to jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?)? Nie ma najmniejszej świadomości, w jaki sposób należy policzyć (poprawnie!) wysokość RRSO. A ta wiedza powinna być wiedzą niezbędną dla każdego pożyczkobiorcy!”!

„Obserwując parametry Naszego kredytu, spójrzmy nie tylko na wartość oprocentowania nominalnego, ale także na wielkość RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania)! To niezbędna wartość, którą powinniśmy poznać (za każdym razem gdy w zamiarze mamy złożenie wniosku o pożyczkę)”!

„Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (w skrócie : RRSO) to najważniejsza cecha charakterystyczna Naszego kredytu (dla Nas kredytobiorców!)”!

„Przystępując do kolejnego kredytu w Naszym życiu (na kredyt!) nie zapomnijmy o tym aby dokładnie przyjrzeć się wysokości RRSO! Wcześniej (samodzielnie i z pomocą ekspertów) odpowiedzmy sobie na pytanie : Co to jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania?”!

„RRSO jest zawsze większa niż…? Niż nominalne oprocentowanie kredytu! To poziom Rzeczywistej Rocznej Stopy oprocentowanej jest kluczem do obliczenia…? Do obliczenia wszystkich kosztów kredytowych (Ponoszonych przez…? Ponoszonych przez kredytobiorcę – pożyczkobiorcę!)”!

„Oprocentowanie kredytu (każdego Naszego nowego kredytu!) jest bardzo niskie w…? W przekazie reklamowym! A wysokie gdy poznajemy…? Gdy poznajemy RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania)”!

„Ile kosztuje Nasz kredyt? „Wszelkie” koszty Naszego kredytu „zapisane” są w RRSO! Musimy tylko („jako świadomi wszystkich kosztów klienci”) odczytać ten zapis w Naszej umowie kredytowej („swoje poszukiwania skupmy na drobnym druczku…”!)!

„Nie przesądzajmy o zaciągnięciu następnego kredytu dopóki…? Dopóki„nie dowiemy się…? Nie dowiemy się, ile wynosi RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) dla Naszego kredytu”!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *