Pożyczki pozabankowe bez BIK

Biuro Informacji Kredytowej to bazach zbierająca informacje zarówno pozytywne, jak i negatywne na temat osób zadłużonych w Polsce. Mieści w sobie mnóstwo danych przedstawiających wiarygodność kredytową osób prywatnych, przedsiębiorstw i różnych innych instytucji. Dzięki jej istnieniu każdy podmiot pragnący dowiedzieć czy kredytobiorca posiada pozytywną historię zwrotu swojego zadłużenia korzysta miedzy innymi z bazy BIK.

Wielu dłużników chce jednak ominąć ten etap i kieruje się do firm pożyczkowych, które udzielają zobowiązania bez analizowania ich historii kredytowej w BIK. Z drugiej strony nie istnieje instytucja pozabankowa, która nie sprawdzałaby żadnej bazy. Jeśli dana firma nie weryfikuje wnioskodawcy w BIK, sprawdzi informacje na jego temat w innych bazach, jak choćby KRD czy BIG.

Pożyczki pozabankowe bez BIK przez internet

Na rynku pożyczkowym występuje wiele instytucji spoza sektora bankowego, które oferują takie produkty. Proponuje darmowe chwilówki bez BIK jak i pożyczki na raty bez sprawdzania BIK. Poniżej zostały wyróżnione te najbardziej atrakcyjne oferty.Accounts

Free Trial

Projects

Rata na Plus

5 000

6 miesięcy

RRSO 264,57% 

1-6 miesięcy

21-73 lata

Ferratum

2 000

za darmo

RRSO 0%

15/30 dni

od 21 lat

Tani Kredyt


3 100

za darmo

RRSO 0%

5-30 dni

21-65 lat

via sms

1 500

za darmo

RRSO 0%

7-30 dni

20-65 lat

Każdy wnioskodawca, który pragnie otrzymać gotówkę bez wychodzenia z domu winien mieć dostęp do internetu a także własne konto bankowe.Aplikowanie o pożyczki bez BIK odbywa się online. Wystarczy wysłać wniosek, w którym zawarte są dane osobowe i kontaktowe oraz numer rachunku bankowego. Decyzja o pożyczce podejmowana jest zwykle w ciągu kilku minut, a pieniądze mogą być na koncie bankowym pożyczkobiorcy jeszcze tego samego dnia.

Wybór pożyczek bez sprawdzania BIK

Internet aż roi się od ofert pożyczek bez BIK. Proponują je choćby takie firmy jak Lew pożyczka, Ferratum, Tani Kredyt, Wandoo czy też Freezl. Do nas należy tylko wybór najbardziej odpowiadającej nam oferty. Pamiętajmy jednak, że jeśli posiadamy negatywny wpis w krajowym rejestrze dłużników możemy uzyskać odmowną decyzję. Wszystkie instytucje pozabankowe, które świadczą takie rozwiązania nie wymagają zaświadczeń o dochodach. Do palikowania o pożyczki pozabankowe bez BIK wystarczy dowód osobisty oraz numer PESEL.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *