Pożyczki dla zadłużonych bez BIK z komornikiem

Ile kosztują pożyczki dla zadłużonych bez BIK z komornikiem? Czy pożyczkodawcy w niezgodzie z ustawą o kredycie konsumenckim (Czy ustawa o kredycie konsumenckim jest Ci dobrze znana?) nie informują klientów (przyszłych konsumentów) o wszystkich kosztach pożyczki?Czy informacja o Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania (w skrócie RRSO) jest zbyt słaba? Nie gdyż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowanie uwzględnia wszystkie koszty ponoszone przez pożyczkobiorcę (nie tylko poziom oprocentowania!)! Czy pożyczkobiorca (odbiorca pożyczki) pożyczki poinformowany o wysokości raty pożyczki dla zadłużonych, nie może (samodzielnie!) odpowiedzieć (sobie!) na pytanie : Ile kosztuje pożyczka bez BIK w parabanku? Czy wiadomość o całkowitych kosztach pożyczki (nie kredytu!) jest niezbędna (Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź Naszych czytelników!)?

(Naszym zdaniem)Wszyscy pożyczkobiorcy (którzy niemal codziennie odwiedzają Nasz serwis!) są świadomi kosztów (i oprocentowania) każdej (w każdym parabanku) pożyczki dla zadłużonych (dla Polaków z długami!)!

Kto (Twoim zdaniem) wybierze pożyczkę dla zadłużonych bez BIK z komornikiem (w parabanku)? Ci kredytobiorcy, którzy spotkali się z odmową pożyczki (ze strony banku)? Ci kredytobiorcy, którzy mają złą historię kredytową? Ci kredytobiorcy, którzy nie mają żadnej historii kredytowej (Jesteś pewien, że nie miałeś w banku żadnego kredytu? Nie masz wątpliwości (co do tego), że nigdy nie korzystałeś (w Twoim portfelu nie znalazła się żadna…) z żadnej karty kredytowej?)? Ci kredytobiorcy, którzy mają długi (Polacy mają długi! Komisja Nadzoru Finansowego wskazuje na to, że mamy długi na łączną kwotę 535 miliardów złotych! A 40 milionów to? To długi po terminie!)? Ci kredytobiorcy, którzy mają komornika? Czy Ci kredytobiorcy, którzy spełniają wszystkie powyższe „kryteria”?

Podobnie (Czy tak samo?) jak ponad 2 miliony kredytobiorców (2,2 miliona) utraciłeś (nie bezpowrotnie!) stabilizacje finansową (Czy też nigdy jej nie posiadałeś?)? 700 tysięcy zadłużonych Polaków (z ponad dwóch milionów dłużników) nie ma (już!) wiarygodności finansowej (w oczach banku!)!

(Pieniądze z) Pożyczki dla zadłużonych bez BIK z komornikiem kredytobiorcy wydają na? Na nowy komputer! Na nowy laptop! Na nowy tablet! Na nowy aparat cyfrowy! Na nowy telefon komórkowy! Na nową kamerę! Na nową konsolę do gier! Na nowy odtwarzacz DVD! Na nową lodówkę! Na nową mikrofalówkę! Na nową lodówkę! Polscy dłużnicy nie zapominają (mają na uwadze!) również o…? O spełnieniu swoich najbardziej skrywanych marzeń i…? I pożyczają pieniądze na? Na (długo oczekiwane!) wakacje i na własny biznes (Zawsze marzyłeś o tym aby prowadzić własny…?)!

Firma pozabankowa to właściwie…? To właściwe miejsce aby złożyć…? Aby złożyć wniosek o pożyczkę dla zadłużonych bez BIK i z komornikiem! Oprocentowanie pożyczki jest niskie czy wysokie? Na pytanie (rzetelnie!) odpowiada Nasz ranking pożyczek dla zadłużonych!

(Na moment wróćmy do ustawy o kredycie konsumenckim) Ustawa o kredycie konsumenckim mówi między innymi o tym, że każdy pożyczkodawca (również parabank!) musi ocenić „wydolność” (kondycje) finansową swoich pożyczkobiorców! Firmy pozabankowe nie muszą jednak zaglądać do BIK – u (bazy Biura Informacji Kredytowej) aby ocenić (określić) Naszą zdolność kredytową, opierając się o dane otrzymane od samych klientów (Odpowiedz uczciwe na poniższe pytanie przed złożeniem wniosku o pożyczkę! Jaka jest Twoja wydolność finansowa? Dzisiaj i kilka miesięcy później!).

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *