Duże zmiany w Twoich oszczędnościach – Lokaty w Kasie Stefczyka

Najnowsze badania wskazują na to, że 75% Polaków posiada oszczędności! 4 z 10 ma większe oszczędności, niż przed rokiem! Ale aż 70 procent z Nas nie jest zadowolona z kwoty swoich oszczędności! Przyczyną Naszego niezadowolenia jest niskie oprocentowanie lokat bankowych. W poniższym artykule zaprezentujemy Ci 3 wysoko oprocentowane produkty oszczędnościowe w Kasie Stefczyka!

Pierwsza lokata – Lokata terminowa o stałym oraz zmiennym oprocentowaniu

Wybierz jedną z dwóch lokat terminowych w Kasie Stefczyka i ulokuj swoje oszczędności w bardzo atrakcyjnym miejscu! Twoje oszczędności mogą rosnąć nawet w tempie 6.95% w skali roku! Jak długo możesz oszczędzać na lokacie? Najkrótszy czas oszczędzania to 3 miesiące, a najdłuższy 24 miesiące. Twoje oszczędności mogą wzrastać w górę przez : 3, 6, 9, 12 oraz 24 miesiące. Najniższa kwota oszczędności, która daje Ci możliwość, otworzenie lokaty terminowej w kasie Stefczyka to 300 złotych! Kiedy oprocentowanie Twojej lokaty może urosnąć jeszcze bardziej? Wówczas gdy spełnisz trzy poniższe warunki : zostaniesz stałym członkiem Kas Stefczyka, pozwolisz na to aby od minimum 3 miesięcy Twoje wynagrodzenie za pracę wpływało na rachunek prowadzony w Kasie Stefczyka oraz będziesz aktywnie korzystać z karty VISA! Czym różni się lokata terminowa o stałym oprocentowaniu od lokaty o zmiennym oprocentowaniu? Wysokością oprocentowania! Oto przykład oprocentowanie lokaty 3 miesięcznej o stałym oprocentowaniu : 5.25 – 5.85%, o zmiennym od 5.35% do 5.95%.

Druga lokata – e – lokata

Kto może oszczędzać pieniądze na e -lokacie w Kasie Stefczyka? Wszyscy członkowie Kas Stefczyka! Pod warunkiem, że korzystają oni również z usługi e – skok? Co to jest usługa e – skok? To usługa, która umożliwia dostęp do konta przez Internet. Zgromadzone przez Ciebie oszczędności, nie mogą być umieszczone na lokacie dłużej niż 24 miesiące. Najkrótszy czas lokowania oszczędności to 3 miesiące! Na e – lokacie możesz umieścić dowolną kwotę pieniędzy! Oprocentowanie lokaty jest stałe bądź zmienne. Jeśli wybierzemy 6 miesięczny czas oszczędzania, i lokatę o stałym oprocentowaniu, to Nasze oszczędności będą powiększać się o 5.8 procent! W przypadku wyboru lokaty o zmiennym oprocentowaniu 5.95%!

Trzecia lokata – Nie lokata, a Rachunek Królewski!

Nie dopuścisz do tego, aby dostęp do Twoich oszczędności został ograniczony, nawet przez 1 dzień? W Kasie Stefczyka dostęp do Twoich oszczędności pozostanie nieograniczony! Załóż konto oszczędnościowe Rachunek Królewski, to nie lokata, a Twoje oszczędności będą procentować codziennie. Oprocentowanie konta to aż 4.75% w skali roku!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *