Sposób na szybką gotówkę - Szybka pożyczka w Kasach Stefczyka

Zapisz się do Kasy Stefczyka i odbierz szybką pożyczkę! Na każdego członka Kas Stefczyka czekają szybkie pożyczki pozabankowe. Już po kilku chwilach szybka pożyczka trafi w Twoje ręce! Potrzebujesz pieniędzy na cierpiące zwłoki wydatki? Poznaj sposób na szybką gotówkę w Twoim portfelu!

Przyjdź do placówki Kasy Stefczyka! Złóż wniosek o szybką pożyczkę i poczekaj kilka minut na wypłatę gotówki. Pożyczka w Kasie Stefczyka to duża czy mała pożyczka? Otóż szybka pożyczka od ręki to pożyczka nawet do 3000 złotych!

Sprawdź jakie dokumenty będą Ci potrzebne do odebrania pożyczki w Kasie Stefczyka. Tylko dowód osobisty! Przedstawiany przez Nas sposób na szybki zastrzyk gotówki, to kredyt na dowód osobisty pożyczkobiorcy.

Najdłuższy czas na spłatę pożyczki od ręki to 10 lat (120 miesięcy!)!

Cel kredytu : swobodnie wybrany przez kredytobiorcę!

W jaki sposób Kasa Stefczyka potwierdzi Twój comiesięczny dochód? Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa poprosi Cię o uzupełnienie jedynie oświadczenia o dochodach! Chciałabyś złożyć wniosek o kredyt bez zaświadczeń o dochodach już w tym momencie? Wcześniej poznaj koszty szybkiej pożyczki!

Szybka pożyczka bez zaświadczeń 3000 złotych

Kwota pożyczki : 3000 złotych

Czas na spłatę pożyczki : 60 miesięcy (5 lat)

Rodzaj rat : Raty równe

Wysokość comiesięcznej raty pożyczki : 63 złote i 75 groszy

Wysokość oprocentowania nominalnego : 10% – 300 złotych

Prowizja od udzielonej pożyczki : 9% – 270 złotych

Opłata przygotowawcza : 20 złotych

RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) : 15.49%

Całkowita kwota do spłaty pożyczki : 4 tysiące 114 złotych i 65 groszy

Suma odsetek od pożyczki : 824 złote i 65 groszy

Całkowity koszt pożyczki : tysiąc 114 złotych i 65 groszy

Jak zostać członkiem Kas Stefczyka i otrzymać szybką pożyczkę?

Odwiedź najbliższy oddział Kasy Stefczyka, uzupełnij deklaracje członkowską, dokonaj wpłaty opłaty członkowskiej i otwórz indywidualne konto spółdzielcze! Jak wysoka jest opłata członkowska? Wpisowe kosztuje od 1 złotówki do 30 złotych, wkład członkowski od 1 złotówki do 25 złotych, jeden udział w Kasie Stefczyka od 1 złotówki do 60 złotych. Wysokość opłat członkowskich jest ustalana indywidualne przez poszczególne Kasy Stefczyka. Na przykład Kasa Stefczyka pobiera opłatę wpisową w wysokości 1 złotówki, wkład członkowski również w wysokości 1 złotówki, także jeden udział w Kasie Stefczyka kosztuje dokładnie 1 złotówkę!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *