Ambulance Banking - pożyczki bez zobowiązań

Ambulance Banking -  pożyczki bez zobowiązań

Ambulance Banking jest firmą z Krakowa założoną w 2009 roku. Oferuje pożyczki w niektórych województwach Polski, obecnie rozszerzając swoją działalność na Śląsku (firma poszukuje między innymi nowych pracowników na stanowisko doradców).

Oferta firmy i jej wizytówka

Oferta Ambulance Banking prezentowana jest na jej stronie internetowej pod adresem www.ambulancebanking.com. Witryna firmy nie zachwyca. Bardzo mało informacji, szczególnie tych interesujących z punktu widzenia klienta. Brak informacji o proponowanych pożyczkach: sumach czy okresach spłaty. Firma nie zamieszcza na łamach swojego serwisu również żadnych dokumentów związanych ze swoją działalnością. Nie znajdziemy tutaj regulaminu pożyczek ani przykładowej umowy ramowej pożyczki.

puste kieszenie
W naszej opinii Ambulance Banking to nie jest najlepsze miejsce na uzyskanie pożyczki.

Reprezentatywny koszt pożyczki

Niestety, firma podaje tylko jeden reprezentatywny przykład kosztów oferowanych przez siebie pożyczek.

Kwota pożyczki

1 000 zł

Oprocentowanie

18%

Prowizja

50 zł

Koszt obsługi klienta

185 zł

Okres pożyczkowania

30 dni

Koszt pożyczki

250 zł

Cała suma do spłaty

1 250 zł

Firma nie informuje przy tym o formie udzielanych przez siebie pożyczek. Najprawdopodobniej klient ma możliwość wybrania opcji „przelew” lub z „obsługą w domu”. Na stronie firmy zaznaczone jest, że powyższy przykład kosztów reprezentatywnych odnosi się do pożyczki z obsługą domową. Pożyczka w opcji przelew, przy tych samych warunkach, kosztowałaby ok. 65 zł (łączna spłata 1 065 zł).

Jak starać się o pożyczkę?

Klient nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę online. Pierwszym krokiem do powzięcia pożyczki jest skontaktowanie się z przedstawicielem firmy:

  • Wypełniając wniosek na głównej stronie firmy: http://www.ambulancebanking.com/index.php
  • Lub wysyłając SMS-a o treści „GWIZDEK” na numer 601 413 414

Nasza sumaryczna opinia o Ambulance Banking

Ambulance Banking nie jest według nas firmą godną polecenia. Pierwszą wadą jest uboga strona internetowa, na której właściwie nie znajdujemy żadnej treści, na której mielibyśmy oprzeć swoją ocenę. Odczucia są jednak dość „kiepskie”. Minusem jest również brak możliwości wnioskowania online.
Problemem może również być zamieszczony na stronie formularz kontaktowy. Strona nie jest zabezpieczona bezpiecznym protokołem HTTPS – nasze dane mogą stać się „łupem” dla cyberprzestępców.
Byliśmy ciekawi przesyłanej przez firmę oferty. Niestety, po wypełnieniu wniosku nikt się z nami nie skontaktował.

Kontakt

Kontakt z firmą możliwy jest tylko za pomocą przedstawionego na stronie formularza. Ewentualnie można skorzystać z adresu do korespondencji i skontaktować się z firmą w sposób tradycyjny.

  • Formularz internetowy: http://www.ambulancebanking.com/kontakt.html
  • Adres do korespondencji:

Ambulance banking sp. z o.o.
30-062 Kraków,
Al. 3-go Maja 9

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *