Szybka Moneta – opinia o firmie i koszty

Szybka Moneta już w pierwszej chwili wydaje się firmą godną zaufania. Ładny design strony, przejrzyste zasady „gry”, łatwy dostęp do umowy pożyczkowej, regulaminu pożyczek stałych i promocji – wszystko to wzbudza zaufanie klientów. Nie bez znaczenia pozostaje również wpłacony kapitał zakładowy spółki odpowiedzialnej za utworzenie serwisu. Spółka Vega z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie posiada kapitał w wysokości 50 000 zł.

Jak złożyć wniosek?

Wnioskować o pożyczkę można jedynie online, przez Internet, za pomocą strony internetowej www.szybka-moneta.pl. Cały proces składa się z trzech intuicyjnych kroków, które w skrócie przedstawić można w następujący sposób:

 1. Rejestracja w serwisie konta użytkownika: https://www.szybka-moneta.pl/index.php. Odebranie e-maila oraz SMS-a, zawierających instrukcje, po których zastosowaniu aktywujemy konto.
 2. Wpłata na konto firmy opłaty rejestracyjnej. Wysokość opłaty: 1 grosz. Opłata ta pozwala na weryfikację danych osobowych wraz z numerem konta osoby ubiegającej się o pożyczkę.
 3. Weryfikacja wypełnionego wraz z formularzem rejestracyjnym wniosku pożyczkowego. Po weryfikacji pozytywnej – wypłata zadanej kwoty chwilówki na konto pożyczkobiorcy.

Jaką pożyczkę dostaniemy? Ile za nią zapłacimy?

Kwoty pożyczek w firmie wahają się od 200 do 2000 zł, z uwagą, że nowi klienci mogą pożyczyć jedynie do 500 zł. Okres kredytowania może wynieść od 5 do 40 dni.
Warunki otrzymania pożyczki:

 • Wiek od 20 do 75 lat
 • Osoby bez negatywnej historii w rejestrach dłużników
 • Należy posiadać dowód osobisty, osobisty rachunek bankowy oraz aktywny numer telefonu

Reprezentatywne koszty pożyczek:

 • Za pożyczkę w kwocie 200 zł na okres 10 dni zapłacimy 40 zł, spłacając razem 240 zł z RRSO wynoszącym aż 77545,36%
 • Za pożyczkę w nieco wyższej kwocie – 500 zł na okres 15 dni, zapłacimy 100 zł z RRSO 8348,8%
 • Pożyczka w kwocie 1 000 zł na okres 40 dni to wydatek rzędu 450 zł z RRSO 2868,13%
 • Za najwyższą możliwą pożyczkę w kwocie 2 000 zł na okres 40 dni zapłacimy sumę 900 zł, co daje łączną spłatę w wysokości 2 900 zł z RRSO 2868,13%

Pożyczka w firmie Szybka Moneta – opłacalna czy nie?

Pożyczki w Szybkiej Monecie są raczej nieopłacalne. Jak wynika z przedstawionych przez nas reprezentatywnych kosztów pożyczek – są one zbyt wygórowane, z ogromnym naliczonym RRSO. Jedynie pożyczki w małych kwotach mogą zostać polecone naprawdę potrzebującym pożyczkobiorcom. W innym przypadku, firma nie ma do zaoferowania nic, co mogłoby przyciągnąć uwagę klientów. Na wspomnienie i plus zasługuje jedynie nowa promocja firmy, gdzie drugą pożyczkę dostaniemy spłacając jedynie połowę jej kosztów. Przykładowa pożyczka na 1 000 zł na okres 40 dni kosztowałaby nas 225 zł, zamiast 450 zł.
Zapraszamy do pozostawiania własnych opinii o działalności firmy. W Internecie wciąż nie ma ich zbyt wielu.
Jak się skontaktować z konsultantem firmy?

 • Od poniedziałku do piątku: od 9:00 do 17:00
 • Pod numerem telefonu: (12) 357 43 58
 • Za pomocą wiadomości e-mail: biuro@szybka-moneta.pl
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *