Aegon: tradycja, nowoczesność, kompleksowość i rzetelność

Aegon: tradycja, nowoczesność, kompleksowość i rzetelność

40 milionów klientów w ponad dwudziestu krajach Ameryki, Europy i Azji nie może się mylić. Aegon to ekspert w zakresie kompleksowego zabezpieczenia finansowego przyszłości.

Tradycja

Początki działalności Aegon sięgają więcej niż stu sześćdziesięciu lat wstecz. Wtedy właśnie w Holandii powstała jedna z (wówczas) nowoczesnych instytucji finansowych – Algemeene Friesche (w 1844 roku). W kolejnych latach powstawały następne spółki: w 1882 roku Eerste Nederlandsche, w 1845 roku Groot-Noordhollandsche, w 1879 roku Olveh, a w 1859 roku – Nillmij.

W XX wieku organizacje te łączyły siły, tworząc dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: AGO i Ennia. W 1983 roku, po ich scaleniu, powstała korporacja Aegon z siedzibą w jednej z holenderskich stolic, Hadze.

Od kilkunastu lat spółka akcyjna Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie operuje również w Polsce.

Dzięki wieloletniej działalności firma stworzyła unikalne metody pracy, oparte przede wszystkim na odpowiedzialności i szacunku.

Nowoczesność

AEGON

Długie tradycje zdecydowanie nie wykluczają nowoczesnego podejścia do klienta. Oferta Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie przedstawiona jest na przejrzystej stronie internetowej www.aegon.pl.

Zainteresowani polisą Aegon mogą z łatwością skorzystać z formularza kontaktowego, żeby uzyskać dodatkowe informacje lub umówić się z przedstawicielem Towarzystwa. Oczywiście, kontakt możliwy jest również za pomocą poczty tradycyjnej oraz elektronicznej.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość bezpłatnego połączenia się z Infolinią Aegon za pomocą komputera. Dla osób, które preferują kontakt telefoniczny przygotowano dwa numery kontaktowe: 801 300 900 lub +48 22 592 10 00.

Większość spraw związanych z ubezpieczeniem na życie można więc załatwić bez wychodzenia z domu. Zwłaszcza że korzystający z polis Aegon otrzymują dostęp do swoich indywidualnych rachunków przez zamieszczony na stronie www panel klienta.

Kompleksowość

Kolejnym z przejawów nowoczesności jest kompleksowe podejście, uwzględniające potrzeby klientów i odpowiadające na nie.

Wśród polis Aegon znaleźć można: Aegon Program na Życie, Aegon Bezpieczni Bliscy oraz Pod Opieką Aegon.

Pierwsza z polis skierowana jest do wszystkich osób, które zainteresowane są jednoczesnym gromadzeniem kapitału oraz ochroną życia i zdrowia. Zakres ochrony dopasowany jest do potrzeb klienta. Gwarantowana wysokość wypłaty na zakończenie umowy ochrania Twoich bliskich (moduł kapitałowy). Dodatkowo otrzymujesz zabezpieczenie przed skutkami nieszczęśliwych wypadków lub konsekwencjami problemów zdrowotnych (moduł ochronny).

Druga polisa – Aegon Bezpieczni Bliscy – ochrania Twoich bliskich przed nieszczęśliwymi zdarzeniami. Ofertę charakteryzuje elastyczność, dzięki której możliwe jest dopasowanie okresu ochrony do indywidualnych potrzeb. Wysokość świadczenia sięgać może nawet 1 000 000 zł, a co ważne – nie podlega ono opodatkowaniu podatkiem od spadków i darowizn. Jeśli wybierzesz to rozwiązanie, zapewnisz swoim bliskim bezpieczną przyszłość finansową.

Dodatkowe ubezpieczenie Pod Opieką Aegon może ochronić Cię przed poniesieniem dodatkowych kosztów w trudnej sytuacji (np. doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu w związku z nieszczęśliwym wypadkiem). Umowa (w dwóch, zróżnicowanych wariantach – Komfort i Komfort Plus) opiewa na jedną z najwyższych na rynku sum ubezpieczenia. Elastyczność doboru zakresu ubezpieczenia zagwarantuje Ci stabilność finansową, komfort i wygodę.

Rzetelność

Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie cechują więc przede wszystkim długie tradycje, nowoczesne podejście oraz kompleksowość oferty. Te połączone są z elastycznością polis ubezpieczeniowych i przejrzystością warunków umowy. Wszystkie te wartości dają Aegon opinię rzetelnego towarzystwa ubezpieczeniowego, w którego rękach Twoje (oraz Twoich bliskich!) życie i zdrowie jest bezpieczne.

Potwierdzić mogą to zresztą tysiące zadowolonych klientów. Na przykład słowami: „Aegon jest o niebo lepszy od innych ubezpieczycieli” czy „chyba żadna inna firma nie ma tak dobrej oferty”.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *