Program lojalnościowy w firmie pożyczkowej

Firmy pożyczkowe organizujące programy lojalnościowe dla swoich klientów są w mniejszości wśród tego typu przedsiębiorców. Dzięki nim jednak mogą budować bazę stałych klientów, którzy w przyszłości staną się cichymi ambasadorami marki. Przedstawiamy przykład programu lojalnościowego w ofercie firmy pozabankowej MoneyMan.
dwudziestozłotówki

O firmie i jej ofercie

MoneyMan jest międzynarodową firmą finansową, specjalizującą się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych w trybie online. Ma w swojej ofercie promocyjną darmową pożyczkę dla nowych klientów, a zasady udzielania takich pożyczek konsumenckich są przystępne i przejrzyste. Na rynku pożyczek pozabankowych marka ta nie jest jak na razie dobrze znana i rozpoznawalna, ale może się to zmienić w przyszłości.

Jej ofertę wyróżnia możliwość wzięcia udziału przez klienta w programie lojalnościowym. Jakie są jego zasady i co można zyskać?

Program bonusowy dla stałych klientów

Klient korzystający z oferty pożyczkowej MoneyMan może wziąć udział w programie lojalnościowym, co wyróżnia markę na tle innych, podobnych firm udzielających chwilówek. Program bonusowy pozwala klientom na zdobywanie punktów, które później zamienia się na zniżki. Punkty są także wymienialne na przedłużenie okresu spłaty lub spłacenie naliczonych przez pożyczkodawcę odsetek od pożyczki gotówkowej.

Z programu lojalnościowego MoneyMan może skorzystać każdy klient, który choć raz zaciągnął w tej firmie pożyczkę. Wystarczy, że aktywuje swoje konto osobiste w serwisie internetowym, a MoneyMan zacznie naliczać mu punkty bonusowe za określone aktywności.

Punkty klient zdobywa już podczas normalnej aktywności jako pożyczkobiorca. Wystarczy, że spłaci terminowo pożyczkę udzieloną przez MoneyMan. Wówczas uruchamiany jest specjalny system premiowy. Punkty będą dostępne dla klienta także i wtedy, gdy zaprosi znajomych do skorzystania z usług MoneyMan. Zaproszenie musi być przy tym na tyle skuteczne, aby znajomy wybrał jeden z produktów firmy pożyczkowej.  W momencie przyznania pożyczki poleconej osobie, klient otrzymuje dodatkowe punkty bonusowe na swoje konto.

Punkty otrzyma również za każdą zarejestrowaną ocenę, polecającą serwis MoneyMan.pl w serwisach społecznościowych. Dla stałych klientów zarejestrowanych w serwisie punkty zbierać można za wzięte chwilówki.

Program lojalnościowy motywuje konsumenta do aktywnego pożyczania kolejnych chwilówek, do polecania MoneyMan swoim przyjaciołom, członkom rodziny i znajomym, a także do wypowiadania się na temat serwisu w mediach społecznościowych.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *