Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych stanowią w większości przypadków pożyczki oraz kredyty z pominięciem weryfikacji przeszłości kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej. Świadczone są najczęściej w instytucjach pozabankowych, takich jak popularny do dziś Provident, czy też wielu innych, których głównym zdaniem jest udzielanie chwilówek. Kredyt czy też pożyczkę dla zadłużonych traktować można również jako pożyczkę bez BIK, ponieważ główną przeszkodą jest właśnie posiadane zadłużenie.

Pożyczki dla zadłużonychCo prawda można również spróbować szczęścia w banku. Jeżeli instytucja bankowa dość dobrze zna historię kredytową, a w tym również i bieżące saldo konta i regularne wpływy na posiadany rachunek, może wyrazić zgodę na zaciągnięcie następnej pożyczki, jednakże nieczęsto się to zdarza. Dlatego w takiego rodzaju świadczeniach finansowych do dziś prym wiodą raczej instytucje pozabankowe. O ile w większości przypadków także i one będą sprawdzały historię kredytową w BIK, o tyle na przykład we wspominanym już Providencie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zadłużenie otrzymać. Wystarczy za pomocą wniosku online zadeklarować pożądaną kwotę oraz okres spłaty a następnie na drodze mediacji z konsultantem ustalić ostateczne warunki zadłużenia. Podobnie jest również w większości pozostałych instytucji pozabankowych. Warto wspomnieć, że podczas podejmowania pożyczki w para banku nie należy zatajać faktu, że jest się zadłużonym, ponieważ para banki i tak zweryfikują to w BIK – jest to ostatnia zmiana w funkcjonowaniu większości takiego rodzaju przedsiębiorstw finansowych.

Niemniej jednak podczas podejmowania pożyczki poprzez wypełnianie wniosków online zawsze gdzieś znajdzie się odpowiednie pytanie, czy jest się zadłużonym, czy też nie. Wówczas para banki dokonują rewizji pożądanej pożyczki i również, podobnie jak u Providenta, konsultują się z kredytobiorcą, żeby ustalić ostateczne parametry zadłużenia. Trzeba jednak również nastawić się i na to, że instytucje zarówno bankowe jak i para bankowe będą odmawiać udzielenia kolejnej pożyczki.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *