Incredit - pożyczka pozabankowa na raty

Incredit - pożyczka pozabankowa na raty

Incredit oferuje tanie pożyczki pozabankowe do 10 000 zł. Kieruje się zasadami fair play i należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Pożyczki skierowane są do obywateli RP, którzy znajdują się między 2 a 70 rokiem życia i uzyskują stałe dochody. Wysokość zobowiązania finansowego wynosi od 800 do 10 000 zł, przy czym pierwsza pożyczka nie może przekraczać 7 000 zł. Okres kredytowania sięga maksymalnie 12 miesięcy minimalnie zaś, 3 miesiące. Incredit proponuje tanie pożyczki pozabankowe, o które możemy ubiegać się online, bez wychodzenia z domu. Firma nie wymaga żadnych zastawów i poręczeń, lecz może weryfikować dane klientów w bazach gospodarczych:

  • BIG InfoMonitor
  • ERIF BIG
  • KRD
  • BIK

przycisk wniosku

Negatywny wpis do którejś z wymienionych wyżej baz może skutkować odmową udzielania pożyczki ratalnej w Incredit. osoby zadłużone w bankach lub innych instytucjach finansowych mogą aplikować o pożyczki lecz muszą oni regulować swoje zobowiązania finansowe zgodnie z wyznaczonym terminem spłaty.

Przykładowy koszt pożyczki ratalnej w Incredit
Pożyczki pozabankowe na raty nie nalezą do drogich, RRSO dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na okres 12 miesięcy wyniesie 156,%. Ponadto firma ma do zaproponowania promocję dla nowych klientów, w której przy terminowej spłacie swojego zobowiązania uzyskują oni pierwszy miesiąc gratis.

Pożyczki pozabankowe na raty – aplikowanie

By ubiegać się o pożyczki w Incredit wystarczy kliknąć we wniosek powyżej, po czym zostaniemy przekierowani na stronę internatową firmy. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty i wypełnić formularz online. Po otrzymaniu decyzji w sprawie pożyczki powinniśmy potwierdzić swoje dane osobowe wykonując przelew weryfikacyjny, co pozwoli firmie przelać pieniądze bezpośrednio na nasz numer rachunku bankowego.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *