Wonga i szybka pożyczka pozabankowa

Wonga i szybka pożyczka pozabankowa

Firma pożyczkowa Wonga jest bardzo dobrze znana wielu użytkownikom internetu przede wszystkim za sprawą licznym reklam telewizyjnych. Oferuje tanie pożyczki pozabankowe zarówno krótkoterminowe jak i ratalne. Te pierwsze to maksymalnie 1 500 zł, dla nowych pożyczkobiorców, na 60 dni. Są objęte promocją dla nowych klientów, która polega na tym, że niezależnie od kwoty pierwsza pożyczka kosztuje zawsze 10 zł. Z kolei pożyczki pozabankowe na raty sięgają do 20 000 zł a okres kredytowania wynosi od 2 do 60 miesięcy. Jeśli nowy klient zdecyduje się by zwrócić swoje zobowiązanie ratalne już po 30 dniach, oddają dokładnie taką kwotę jaką otrzymał, bez żadnych dodatkowych kosztów (RRSO = 0%).

RRSO = 18,24% dla pożyczki w wysokości 20 000 zł na 60 miesięcy

przycisk wniosku

Firma pozabankowa Wonga została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi w roku 2017. Szacuje się, że koszty pożyczek w tej instytucji należą do najniższych na rynku. O pierwsze zobowiązanie należy ubiegać się drogą internetową wysyłając wniosek o pożyczkę. W przypadku kolejnych, jest możliwe zaciągnięcie pożyczki podczas jednej rozmowy telefonicznej z konsultantem firmy Wonga. Wówczas pozyczka krótkoterminowa może sięgać kwoty nawet 2 500 zł.

Warunki niezbędne do uzyskania potrzebnej gotówki w Wonga

Firma oferuje pożyczki pozabankowa na dowód zatem nie wymaga od potencjalnych klientów zaświadczeń o dochodach, należy jednak:

  • być obywatelem Polski, posiadającym stały adres zamieszkania na terytorium kraju
  • mieć ukończone 18 lat
  • nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrach dłużników (Wonga może zweryfikować historię kredytową klienta w bazach gospodarczych BIG, BIK i KRD)
  • posiadać konto bankowe oraz telefon komórkowy

Wnioskodawcy nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat przy wcześniejszej spłacie swojego zobowiązania finansowego.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *