Szybka pożyczka przez internet w Pożyczka Plus

Szybka pożyczka przez internet w Pożyczka Plus

Firma umożliwia ubieganie się o pożyczki bez BIK przez internet w wysokości od 200 do 8 000 zł na 15 – 45 dni. Pierwsze zobowiązanie finansowe może sięgać 2 000 zł i nic nie kosztuje (RRSO = 0%). Z kolei stali pożyczkobiorcy mogą aplikować o najwyższą kwotę, 8 000 zł na 45 dni (RRSO = 735,7%). Chwilówki można refinansować na taki okres, na jaki była pierwotnie udzielona pożyczka. Jeśli zaciągnęliśmy 3 000 zł na 30 dni, wówczas mamy prawo do odroczenia terminu spłaty swojego zobowiązania finansowego o kolejne 30 dni. Swoje usługi kieruje do obywateli RP, którzy posiadają stałe dochody i są w wieku od 21 do 73 lat.

Właścicielem Pożyczka Plus jest dobrze znana spółka działająca na rynku finansowym, Aventus Group z siedzibą w Białymstoku. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i zdobyła szereg wyróżnień, między innymi Gepard Biznesu w dziedzinie Instytucja pożyczkowa roku 2015 czy Medal Polskiej Przedsiębiorczości za e-pożyczkę roku 2016.

przycisk wniosku

Dane kontaktowe
AVENTUS GROUP Sp. z.o.o.
ul.Wyszyńskiego 2B p.III, Białystok 15-888
telefon: 85 871 00 52
adres mailowy: info@pozyczkaplus.pl

Firma ta posiada otwarte rachunki w następujących bankach: BZ WBK, PKO BP, Alior Bank, Bank Millennium oraz PEKAO SA.

Opinia o Pożyczka Plus

Pożyczka Plus to doświadczona i profesjonalna instytucja pozabankowa, która oferuje pożyczki za darmo do 2 000 zł. Ponadto jest jedną z najbardziej godnych zaufania firm działających na rynku pożyczek internetowych. Koszty pożyczek nie są wygórowane, a możliwość zwrotu gotówki aż po 45 dniach znacznie ułatwia klientom zebranie potrzebnych pieniędzy. Opinia o Pożyczka Plus jest bardzo dobra.

Weryfikacja klientów w bazach danych

Instytucja oferuje pożyczki pozabankowe bez sprawdzania BIK, lecz może zweryfikować historię kredytową konsumentów w następujących bazach:

  • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
  • Krajowy Rejestr Długów
  • rejestr ERIF Biura Informacji Gospodarczej
Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *