Pożyczki pozabankowe na raty

Pożyczki pozabankowe na raty

Ratalne zobowiązania finansowe są dla Polaków najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji materialnej. Regulują co miesiąc ratę pożyczki, której wysokość oraz termin spłaty mogą sami wybrać. W instytucja bankowych jest to normalne postępowanie w przypadku pożyczek gotówkowych lub kredytów. Jednak nie zawsze posiadamy odpowiednią zdolność kredytową by uzyskać ten rodzaj zobowiązania finansowego. Wtedy warto pomyśleć o skorzystaniu z firm pożyczkowych, które również oferują pożyczki na raty, choć ich maksymalne kwoty nie są aż tak wysokie jak w bankach. Pomimo tego są doskonałą alternatywą dla pożyczek gotówkowych i niejednokrotnie pomogły Polakom wybrnąć z kłopotliwej sytuacji finansowej.

Pożyczki pozabankowe na raty do 15 000 zł

Maksymalna kwota, o jaką mogą ubiegać się klienci korzystając z popularnych firm pozabankowych to 15 000 zł. Takie pożyczki pozabankowe na raty oferują Provident, Super Grosz oraz Hapi Pożyczki. najkrótszy okres kredytowania, wynoszący 24 miesiące występuje w Provident, najdłuższy czas w Super Grosz i może sięgać 48 miesięcy. Żadna z wymienionych instytucji nie świadczy darmowych chwilówek, co jest normą wśród pożyczek ratalnych.

PLAN

Number

minutes

Price for 1 minute

Pożyczki pozabankowe na raty do 10 000 zł

Istnieje zdecydowanie więcej ofert pożyczek na raty do 10 000 zł. Zwykle okres kredytowania w tym wypadku wynosi maksymalnie 24 miesiące, choć Zaplo proponuje dłuższy czas sięgający 36 miesięcy zaś Incredit jedynie 12 miesięcy. Prym wiodą takie firmy jak Monedo Now, Wonga czy Aasa. Natomiast Flex pożyczka oferuje nowe pożyczki aż do 12 000 zł oraz darmową chwilówkę do 1 500 zł na 2 miesiące. Jest to niespotykane zjawisko, dlatego warto na ową instytucję zwrócić uwagę. Ponadto ważne są także koszty pożyczek, na co wskazuje RRSO, im niższe tym mniej zapłacimy za dane zobowiązanie finansowe. najmniej zapłacimy za pożyczki pozabankowe na raty w Wonga, Flexpożyczka, Ratkomat oraz Aasa.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

Provident

20 000/48 miesięcy


darmowa pożyczka RRSO = 0%

1 500 zł

Zaplo


RRS0 = 78,6%

Aasa


RRSO = 79,18%

Wonga


RRSO = 18,24%

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *