Pokaż dowód, a dostaniesz pożyczkę!

Pokaż dowód, a dostaniesz pożyczkę!

Jak zdobyć szybkie pieniądze? Niektórzy z pewnością odpowiedzą, że można je wygrać. Co zrobić jednak, kiedy los, zamiast szczęścia w kartach, tudzież w grach czy loteriach, obdarował nas przysłowiowym szczęściem w miłości? Wielu odpowie, że można je ukraść… Znane jest przecież powiedzenie, że pierwszy milion trzeba ukraść! Niestety, było kilku śmiałków, dla których pierwszy milion okazał się ostatnim. Rozsądni stwierdzą, że można niezbędną sumę zarobić. Biorąc jednak pod uwagę standardowe zarobki przeciętnego Polaka, zwrot „szybkie pieniądze” nabrałby naprawdę „wolnego” znaczenia. Czy mamy zatem jakieś szanse na zdobycie szybkich i bezproblemowych pieniędzy?

Sposobem na rozwiązanie chwilowych problemów z pieniędzmi może być pożyczka na dowód. Produkty tego rodzaju oferowane są przede wszystkim przez różnego rodzaju instytucje pozabankowe, których obecnie jest coraz więcej na naszym rynku. W tym przypadku – jak sama nazwa sugeruje – niezbędnym dokumentem, na podstawie którego przyznane mogą być nam pieniądze, jest dowód osobisty potwierdzający naszą tożsamość oraz pełnoletniość. Właściwie nie będą od nas wymagane już żadne inne dokumenty. Nie musimy się zatem martwić o zaświadczenia czy potwierdzenia przychodów bądź zatrudnienia, których nota bene możemy nie posiadać – pożyczki na dowód udzielane są również osobom bezrobotnym, pracującym „na czarno” czy nieposiadającym stałego Pokaż dowód, a dostaniesz pożyczkę!zatrudnienie. To duże udogodnienie dla osób pracujących na umowę o zlecenie lub umowę o dzieło, którzy – pomimo osiągania dochodów – zazwyczaj mają problemy z otrzymaniem zobowiązania w tradycyjnym banku. Równocześnie jest to idealne rozwiązanie w przypadku osób posiadających już jakieś zadłużenia, bądź też nie mających zbyt chlubnej historii kredytowej.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że pożyczki gotówkowe na dowód są zazwyczaj bardzo wysoko oprocentowane. Wszelkiego rodzaju opóźnienia w spłacie mogą się również wiązać z dość poważnymi konsekwencjami, które w skrajnych przypadkach mogą zakończyć się wizytą komornika.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *