Pożyczki społeczne - Sekrata.pl

Pożyczki społeczne w firmie sekrata.pl to transakcje finansowe pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą, które umożliwiają inwestowanie określonej sumy pieniędzy pomiędzy zarejestrowanymi w serwisie użytkownikami. Każdy potencjalny klient – zarówno ten, który potrzebuje gotówki, jak i ten, który może ją zapewnić musi podać numer rachunku bankowego, który jest weryfikowany przez zespół prowadzących serwis sekrata. Ponadto każdy pożyczkobiorca winien przestawić dwa dowody tożsamości oraz rodzaj dochodu i miejsce pracy. Pierwsza pożyczka udzielana jest do kwoty 1500 zł, gdy zostanie spłacona w terminie klient uzyskuje swego rodzaju wotum zaufania i może składać ofertę na wyższą kwotę pożyczki.

Wszelkie opłaty zarówno za rejestracje w serwis sekrata.pl jak i dostęp do konta są równe 0 zł. Odpłatne śa natomiast kolejne weryfikacje danych użytkownika jak np. weryfikacja numeru telefonu komórkowego = 1 zł, dowodu tożsamości = 2 zł, konta bankowego również 2 zł, więcej można przeczytać na stronie internetowej firmy. Prowizja przyciąga niską wartością wynoszącą jedynie 1 % od wielkości danej kwoty pożyczki.

Pożyczki społeczne - Sekrata.pl

Bardzo ciekawą opcją wprowadzoną przez zespół administracyjny serwisu jest możliwość przedłużania aukcji. Robi się to w prosty sposób poprzez wybranie opcji „odnowienie”, przy czym oferta ta dotyczy pożyczek 7-mio, 15 lub 30 dniowych. Ponadto pieniądze wypłacana na konto użytkownika mogą zostać przesłane na drodze szybkiego i zwykłego przelewu. Pierwszy rodzaj płatności wymaga dodatkowej opłaty, lecz jest na tyle niska, że warto – w szczególności, gdy potrzebujemy pilnej gotówki – poświęcić kilka złotych na taką szybszą drogę przelewu.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *