Konsolidacja chwilówek

Konsolidacja chwilówek

Zadłużenie Polaków co raoku wyraźnie się zwiększa. Zaciągamy kredyty konsumpcyjne, hipoteczne oraz pożyczki gotówkowe w bankach jak spoza sektora bankowego. Utrzymanie jest coraz droższe, zatem taka kolejność rzeczy nie powinna nas dziwić. Jednak, gdy nasze zobowiązania się nawarstwiają i mamy trudności z ich uregulowaniem w terminie grozi nam spirala długów, z której bardzo ciężko się wydostać. Dlatego nie czekajmy aż nasze zadłużenie wzrośnie na tyle że nie będziemy w stanie go wrócić tylko rozwiążmy ten problem jak najszybciej. Jednym z wyjść z trudnej sytuacji materialnej jest kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja zadłużenia w bankach

Konsolidacja zadłużenia to nić innego jak połączenie wielu zobowiązań finansowych w jedno z możliwością spłaty pojedynczej raty. W ten sposób będziemy mogli zwracać niższą stawkę niż suma wszystkich rat z tytułu posiadanych kredytów i pożyczek. W zależności od typu rodzaju łączonego zobowiązania wyróżniamy kredyt konsolidacyjny oraz kredyt konsolidacyjny hipoteczny. W tym drugim przypadku określony procent wartości kredytu przeznaczony musi być na spłatę hipoteki. Banki oferują konsolidację kredytów gotówkowych, hipotecznych, ratalnych czy samochodowych oraz typowych pożyczek konsumpcyjnych. Wreszcie fuzji mogą podlegać debety na karcie kredytowej czy na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym. Jednak banki nie świadczą usług polegających na połączeniu chwilówek i innego rodzaju pożyczek pozabankowych. Dlatego jeśli aktualnie spłacamy zobowiązanie finansowe, które uzyskaliśmy spoza sektora bankowego (instytucje pożyczkowe, pożyczki prywatne czy społecznościowe) nie możemy ich włączyć w poczet kredytów i pożyczek, które chcemy skonsolidować.

Kredyt123 i oferta konsolidacji chwilówek

Firma Kredyt123.pl działa na rynku finansowym w Polsce od kilkunastu lat. Proponuje kredyty pozabankowe, w tym również konsolidację chwilówek. Osoby zainteresowane usługami tej instytucji mogą skorzystać z oferty:

  • kredytu konsolidacyjnego do 150 000 zł
  • okresu spłaty do 120 miesięcy
  • oprocentowania stałego od 10%
  • konsolidacji chwilówek bez zaświadczeń o dochodach

Wartość RRSO = 58,58% dla pożyczki w wysokości 150 000 zł na 120 miesięcy.

Firma podejmuje decyzje na podstawie wniosku wypełnionego przez pożyczkobiorcę. Ponadto nie wymaga wysokiej zdolności kredytowej, stąd nawet osoby z niskim dochodem mogą ubiegać się o konsolidację chwilówek.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *