Czym są i jak działają promocje bankowe

Czym są i jak działają promocje bankowe

W dzisiejszych czasach konto w banku jest nam niezbędne. Dostajemy tam wynagrodzenie, płacimy w sklepie stacjonarnym jak również online. Możemy płacić nawet telefonem, nie mając przy sobie fizycznie karty. Banki prześcigają się w promocjach, aby przyciągnąć do siebie klienta. Na rynku mam kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt banków komercyjnych i każdy z nich ma różne swoje bonusy. Na takich promocjach śmiało można dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Trzeba jednak uważać na różnego rodzaju haczyki, aby spełnić wymagania dostania bonusu i żeby nie wpędzić się w jakieś koszty. Banki często też mają nagrody dla osób, które polecają ich konta.

Promocje bankowe.
Millenium Bank jeden z popularniejszych banków komercyjnych w naszym kraju ma ciekawą promocję. Za polecenie konta student możemy zgarnąć dwieście złotych. Wystarczy, że polecona przez nas osoba założy konto do 16 listopada. Za samo założenie dostanie 50 zł na swoje konto, w grudniu i styczniu jeżeli zrobi 10 transakcji bezgotówkowych czyli kartą bądź telefonem to dostanie 150 zł, oczywiście na swoje konto. Bardzo łatwa i ciekawa promocja. Trzeba tylko pamiętać, że wziąć może udział osoba, która wcześniej nie miała konta w Millenium.

woman in red
BNP Paribas ma chyba jeszcze lepszą ofertę niż Millenium. Za założenie tam konta wraz z kartą debetową, zrobienie jednego przelewu elektronicznego i zrobieniem pięciu transakcji bezgotówkowych w przeciągu pierwszego miesiąca dostajemy aż 175 złotych. W grudniu jeżeli wydamy 300 zł, dostajemy kolejne sto złotych i bon do biedronki. Do 31 stycznia mamy łącznie 275 zł plus bon do biedronki. Bardzo ciekawa promocja i łatwa do zrealizowania.

Banki nie zapominają również o przedsiębiorcach. Nest Bank oddaje nam 10% wpłat na ZUS (kwota do 50 zł) przez pół roku czyli czas trwania akcji, mam zwrot do 300 zł. Dla małych i nowych firm uważam, że to dobra oszczędność pieniędzy. Bank Pekao ma promocję dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność. Jeżeli do 31 grudnia taki przedsiębiorca podpisze umowę na założenie konta przekorzystnego to zyskuje na start 300 zł jeżeli w trzech kolejnych miesiącach wykona przelew do ZUS na minimalną kwotę 100 zł (musi to robić przez kolejne trzy miesiące), wykona minimum jedną transakcję bezgotówkową na kwotę 50 zł bądź więcej i zrobi choć jedną transakcję bezgotówkową z aplikacji banku na minimum 200 zł. Warunki raczej nie są zbyt wymagające dla osób, które mają swoją firmę, a 300 zł wpadnie. Dodatkowo można zyskać kolejne sto złotych za wykonanie tych warunków i założenie konta zdalnie, także zbiera się już 400 złotych w przeciągu trzech miesięcy.

blogowanie
Santader Polska idzie trochę dalej i prócz premii pieniężnej nowi klienci mogą założyć lokatę trzymiesięczną oprocentowaną na 1,5% w ciągu roku, do kwoty 20000 zł. Wystarczy założyć lokatę mobilnie i dzięki temu mamy wyższe oprocentowane. Aby zdobyć 200 zł premii bazowej, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna): zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową i/lub BLIKIEM),zalogować się do aplikacji Santander mobile. Tysiąc złotych możemy przelać ze swojego innego konta bądź konta znajomego. Nie musi to być wynagrodzenie.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *