Bank Pocztowy - Kredyt Gotówkowy Raz Dwa

Bank, którego geneza powstania wiąże się z miastem Bydgoszcz, świadczy usługi finansowe już od 1990 roku. Zlokalizowany jest już w ponad 5 tysięcy urzędach pocztowych naszego kraju, a jego działalność cały czas się poszerza. Oferuje kredyt gotówkowy w kwocie od 500 zł do 100 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 6 do 120 miesięcy, zatem jest to długi termin potrzebny na spłacenie zaciągniętego w banku kredytu. Comiesięczne raty są niezmienne, a sama wypłata może odbyć się bezpośrednio w postaci gotówki do rąk klienta lub w formie przelewu na wskazany numer rachunku bankowego. Jest to prosty i wygodny sposób na pożyczkę od banku pieniędzy, a odbywa się na poczcie – czyli w miejscu, które dobrze znamy.

Kredy może osiągnąć wysokość 20 000 zł maksymalnie, gdy nie są obecni poręczyciele, od 20 000 do 30 000 zł w przypadku jednoosobowego poręczyciela, a w przypadku, gdy poręczają więcej niż jedna osoba – powyżej 30 000 zł. Dzięki współpracy banku z towarzystwem ubezpieczeniowym Ergo Hestia S.A., można ubezpieczyć kredyt a składka ubezpieczeniowa wynosi 0.35% w 1 miesiąca. Aby ubiegać się o kredyt należy przedstawić swój dowód tożsamości oraz drugi dokument ze zdjęciem, który potwierdzi tożsamość kredytobiorcy.

Bank Pocztowy - Kredyt Gotówkowy Raz Dwa

Kalkulator na stronie internetowej Banku Pocztowego pomoże wyliczyć wysokość raty:

Gdy potrzebujemy 10 000 zł kredytu gotówkowego, który zamierzamy spłacić w jeden rok (12 rat), wysokość raty wynosi 940,76. Zwiększenie okresu kredytowania do 24 miesięcy powoduje obniżenie się wysokości raty do 523,73 zł.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *