City handlowy – pożyczka gotówkowa

Bank Handlowy w Warszawie SA jest instytucją finansową z długoletnią tradycją, która świadczy usługi na całym świecie. Proponuje swoim klientom pożyczkę gotówkową w kwocie do 120 000 zł, której oprocentowanie wynosi od 10,99% w górę. Termin spłaty pożyczki to maksymalnie 7 lat (84 miesiące), a decyzja o przyznaniu kredytu jest podejmowana bardzo szybko, nawet po jednym dniu roboczym. Oferowany kredyt nie wymaga poręczycieli, udzielany jest bez zabezpieczeń, co jest pomocne, zwłaszcza dla osób, które nie posiadają na własność mieszkania czy domu. Podobnie jak w innych bankach, City handlowy również daje możliwość ubezpieczenia zaciągniętego kredytu.

City handlowy – pożyczka gotówkowa

Bardzo dobrą i jednocześnie dogodną dla wielu pożyczkobiorców opcją jest możliwość spłaty rat kilku kredytów bądź pożyczek w postaci jednej, niezmiennej raty miesięcznej. Warto dodać, że bank ma dla swoich klientów specjalną ofertę „Program korzyści”, w skład którego wchodzi pakiet domowy i medyczny oraz konsultant, infolinia prawna, praca, twój dom i ogród a także infolinia medyczna. Jest to bezpłatna infolinia obsługiwana przez 24 godziny na dobę.

Jeżeli pożyczamy od banku 30 000 zł (pożyczka gotówkowa), którą chcemy spłacić w ratach przez 72 miesiące, to wysokość jednej raty będzie wynosiła 672 zł.

W przypadku, gdy mamy do czynienia z pożyczką konsolidacyjną:

Rata miesięczne za kredyty: w sumie 2000 zł

Wysokość zaciągniętych kredytów: 100 000 zł

Pożyczka gotówkowa w City Banku handlowym: 10 000

Okres kredytowania: 72 miesiące

Wysokość raty: 2424

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *