Tańszy e – handel i tania pożyczka SMS Kredyt

SMS Kredyt to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kapitał zakładowy Spółki wynosi – 625 tysięcy złotych. Główna siedziba firmy mieści się na ulicy Świdnickiej 13, we Wrocławiu. Kod pocztowy : 50 – 066, NIP : 89731029, KRS : 0000426286. Czy ta krótka charakterystyka skłania Cię e – przedsiębiorcę, do nawiązania współpracy?

Wiek pożyczkobiorców w SMS Kredyt

Od 20 do 70 lat – wyjątkowo wysoka górna granica wiekowa! Zacząć oszczędzać na swoim e – biznesie – nie kosztem współpracowników – możemy w każdym wieku!

Wniosek o pożyczkę w SMS Kredyt

Wniosek o pożyczkę w SMS Kredyt złożyć możemy na 3 sposoby :

  • wypełniając e – wniosek na stronie głównej SMS Kredyt
  • wysyłając jednego SMS – a pod numer 7212
  • kontaktując się z jednym z konsultantów SMS Kredyt

Okres oczekiwania na pożyczkę w SMS Kredyt

Pierwszą pożyczkę w SMS Kredyt otrzymamy po 24 godzinach. Każda następna pożyczka zostanie Nam udzielona już w ciągu w kilka minut! Ile czasu e – przedsiębiorco „zabierze Ci” napisanie krótkiego SMS – a?

Procedura weryfikacji tożsamości klienta w SMS Kredyt

  • przelew z Naszego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego na wskazane przez SMS Kredyt konto bankowe – w wysokości 1 grosza!
  • Odbiór pożyczki w jednej z placówek banku : PEKAO S.A. lub BPH – nie zapomnij o dowodzie osobistym! Żaden inny dokument nie będzie Ci potrzebny!
  • e – kopie 3 dokumentów : e – kopia ważnego dowodu osobistego, e – kopia drugiego (dowolnie wybranego przez klienta) dokumentu tożsamości ze zdjęciem, e – kopia ostatniego wyciągu bankowego (z Twojego konta!).

Kwota pożyczki w SMS Kredyt

Na rozwój Naszego e – biznesu ( i na każdy inny dowolny cel!), możemy pożyczyć od 200 do 800 złotych. Nasze plany biznesowe możemy zrealizować w kilku „transzach”?

Okres spłaty pożyczki

Od 15 do 30 dni – „SMS Kredyt – pożyczka na 15 czy 30 dni”? Przeczytaj przed złożeniem e – wniosku.

Przykładowe koszty pożyczki w SMS Kredyt

Kwota pożyczki : 200 złotych

Czas na spłatę pożyczki : 15 dni

Koszt pożyczki : 51 złotych

Realna wysokość oprocentowania : 25.5%

Całkowita kwota do spłaty : 251 złotych

Kwota pożyczki : 400 złotych

Czas na spłatę pożyczki : 30 dni

Koszt pożyczki : 116 złotych

Realna wysokość oprocentowania : 28.99%

Całkowita kwota do spłaty : 516 złotych

Kwota pożyczki : 800 złotych

Czas na spłatę pożyczki : 15 dni

Koszt pożyczki : 196 złotych

Realna wysokość oprocentowania : 24.5%

Całkowita kwota do spłaty : 996 złotych

Kwota pożyczki : 800 złotych

Czas na spłatę pożyczki : 30 dni

Koszt pożyczki: 240 złotych

Realna wysokość oprocentowania : 30%

Całkowita kwota do spłaty : 1040 złotych

21 sierpnia serwis Allegro – najpopularniejszy serwis aukcyjny – „wspomagający” e – handel e – sprzedawców – wprowadza nowy, „wyższy” cennik „współpracy”! E – sprzedawcy nie otrzymają już zwrotu prowizji za wystawiony produkt – nawet, jeśli e – klient, go kupi! Nie stawiasz pierwszych kroków w e – handlu i pamiętasz, że serwis Allegro – na nowo „wycenił” współpracę z e – przedsiębiorcami, w listopadzie ubiegłego roku? Twój e – portfel przedsiębiorcy nie „zaakceptuje” kolejnych podwyżek? Rozwiązaniem jest? Nawiązanie współpracy z mniej popularnymi serwisami aukcyjnymi – Dajmy szansę „mniejszym” – Oni zrobią wszystko, aby Nasz e – handel rozkwitł! Rozbudowa już istniejącego e – sklepu – Zapełnij swoje e – półki nowymi (długo oczekiwanymi przez Twoich klientów!) produktami. I pożyczka w SMS Kredyt – to ona pozwoli Ci urzeczywistnić Twoje wszystkie plany e – biznesowe i „przypomnieć sobie” – Co to jest naprawdę tani e – biznes!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *