BOŚ Bank – Eko pożyczka

Bank Ochrony Środowiska ma do zaoferowania swoim klientom bardzo interesującą propozycję. Jak zawsze pozostaje w zgodzie ze środowiskiem, dlatego pożyczka udzielona przez bank jest skierowana do tych, którzy przystają na pewne i ekologiczne rozwiązania. Jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki na wymianę okien w mieszkaniu, pokrycia dachowe lub drzwi bądź, jeśli zepsuje nam się sprzęt AGD, najlepiej po pożyczkę udać się do BOŚ banku. Jest to tzw. kredyt na „zielone zakupy”. A najłatwiej go zdobyć przychodząc do jednej z placówek banku i wypełnić wniosek.

BOŚ Bank – Eko pożyczka

 Bank ponadto oferuje bardzo niską marżę, które na pożyczkę objętą okresem kredytowania 12 miesięcy wynosi 3%. Jest to wartość o połowę niższa od wartości marży na standardową pożyczkę gotówkową. Podczas wizyty w banku musimy przedstawić fakturę lub inny rodzaj dokumentu, który stanowi dowód na dokonane zakupy (np. faktura za pralkę czy ocieplenie domu). Co więcej, przedmiotem objętym kredytowaniem są również pojazdy – zarówno rowery jak i samochody.

Natomiast typowa pożyczka gotówkowa, którą w BOŚ banku można otrzymać to suma w wysokości od 1 000 zł do 100 000 zł, a ej okres kredytowania wynosi 84 miesiące. Pożyczka ta może być przeznaczona na dowolny cel, który nie ma związku z prowadzeniem działalności gospodarczej, ponadto w ofercie znajduje się ubezpieczenie pożyczki. Bank pozostawia wybór swoim klientom, najlepiej udać się do oddziału BOŚ banku i posłuchać, co ma na ten temat do powiedzenia doradca finansowy, jak dobrać pożyczkę by była to elastyczna i najkorzystniejsza dla klienta pożyczka bankowa.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *