Asa Kredyt opinie - „szukamy klientów firmy”!

Za pośrednictwem tego krótkiego artykułu „szukamy wszystkich klientów firmy” Asa Kredyt! Uważasz, że oferowana pożyczka „zaspokoi apetyt każdego pozabankowca”? „Poznajmy menu” : kwota pożyczki od 1000 do 3000 złotych, okres spłaty pozabankowej pożyczki od 1 do 24 miesięcy, oprocentowanie pożyczki „nie w banku” 9%, jednorazowa opłata przygotowawcza 299 złotych, comiesięczna opłata administracyjna 9 złotych – „i opinie konsumentów”!

„Czy Asa Kredyt to firma, która zasługuje na zaufanie? Czy od tej firmy otrzymamy pożyczkę? Oprocentowanie pożyczki jest bardzo niskie! Ja zaufałam tej firmie i nie żałuje”!

Asa Kredyt – „rozszerzona nazwa firmy” – Aasa Polska S.A. (spółka akcyjna) – ulica Sienna 64, 00-825 Warszawa, KRS : 0000411939 (spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawa, w XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego). Godziny pracy pracowników Asa Kredyt : od poniedziałku do czwartku od godziny 9 do godziny 20, w piątek od godziny 9 do godziny 16, kontakt e – mail : obslugaklienta@asakredyt.pl, kontakt telefoniczny : 22 219 59 15. Oprocentowanie pożyczki – 9% – w skali roku!

„Opłata przygotowawcza w Asa Kredyt to 299 złotych. Na pewno trzeba wpłacić tę kwotę firmie od razu. Nie podobają się mi firmy, które oczekują jakieś płatności przed pożyczką. Na pewno stracimy te pieniądze!”.

Firma Aasa Polska S.A. opłatę przygotowawczą w wysokości 299 złotych pobiera…?Wysokość opłaty „nie kłóci się” z wyżej zamieszczonym komentarzem – opłata przygotowawcza to 299 złotych. „Konflikt dotyczy” – „daty” wpłaty opłaty przygotowawczej – otóż – opłata przygotowawcza od każdego pożyczkobiorcy przez Aasa Polska S.A. pobierana jest – już po otrzymaniu przez niego pożyczki! Pożyczka „od” Asa Kredyt na 1 miesiąc? Opłatę przygotowawczą „wniesiemy wraz” – z pierwszą ratą! Aasa Polska S.A. udzieli Ci kredytu „na dłużej”? Np. na 24 miesiące? Twoja opłata przygotowawcza także zostanie „rozbita” na 24 raty: po 12 złotych i 45 groszy „co miesiąc”!

„Oprocentowanie 9% w skali miesiąca czy w skali roku? Na pewno – to drugie”!

To już kolejna „negatywnie nastawiona” opinia względem firmy – Asa Kredyt – „Czy uda się nam odszukać dziś chociaż kilka pozytywnych głosów”?

9 – procentowe oprocentowanie pożyczki w Aasa Polska S.A. – to oprocentowanie roczne!

„Kilka słów przypomnienia dla wszystkich pożyczkobiorców” Asa Kredyt

Kwota pożyczki : od 1000 do 3000 złotych

Okres spłaty pożyczki : od 1 miesiąca do 24 miesięcy

Oprocentowanie pożyczki : 9% „na rok” – 0,75 % – „na miesiąc”!

Opłata przygotowawcza : 299 złotych – „rozkładana” nawet na 24 raty!

Opłata administracyjna : 9 złotych – „w każdym miesiącu spłaty pożyczki” : Pożyczka na 1 miesiąc („ogółem” : 9 złotych), pożyczka na 3 miesiące („ogółem” : 27 złotych) , pożyczka na 12 miesięcy („ogółem” : 108 złotych) czy pożyczka na 24 miesiące („ogółem” : 216 złotych)?

„Witam Wszystkich. Otrzymałem pożyczkę od Asa Kredyt kilka dni temu. Żadnych przedpłat. Żadnych formalności. Nic złego nie powiem na temat firmy!”.

Cieszymy się, że udało się Nam „odnaleźć” choć jedną pozytywną opinię – „w naszej pierwszej dyskusji” – Aasa Polska S.A. – opinie!

„Streśćmy” – pożyczka pozabankowa Asa Kredyt to pożyczka dla Ciebie dlatego, że :

  • Dlatego, że jest to pożyczka dla osób od 20 roku życia!

  • Dlatego, że jest to pożyczka dla osób na stałe mieszkających w Polsce!

  • Dlatego, że jest to pożyczka dla tych osób, które posiadają stały dochód (Pracujesz na podstawie umowy o dzieło od 12 miesięcy? Twój pracodawca współpracuje z Tobą od 6 miesięcy i podpisał z Tobą umowę zlecenie? Od miesięcy Twoja praca to prana na umowę o pracę?)

  • Dlatego, że jest to pożyczka dla tych osób, które mają swój własny dowód – Po prostu wyjmij go z portfela – i złóż wniosek o pożyczkę on – line!

One Comment
  1. Ja polecam pożyczkę w Aasa. Brałam u nich przed feriami, dzięki nim miałam super wypad w góry z bliskimi. Rozłożyłam sobie pożyczkę na wygodne raty, zatem ze spokojem będę teraz spłacać. Wszystkie formalności załatwiłam przez internet, co jest dla mnie oszczędnością czasu. A co najważniejsze, czytałam że pożyczka w Aasa jest najtańszą pożyczką na rynku! Zatem jęśli ktoś chce szybko i żeby było najtaniej na rynku to tylko w Aasa! 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *