Twoja wysoka zdolność kredytowa „powraca”!

Wysoka zdolność kredytowa „wróci do Ciebie” najpóźniej za rok! „Usłyszałeś już”, że Twój wniosek o kredyt na 200 tysięcy złotych, „zostanie odtrącony” przez bank? Kiedy? Jeszcze przed „reformą Twoich osobistych finansów”! „Po zmianach” Twoja „odnowiona” zdolność do kredytu, „da Ci gwarancje” zakupu Waszego wyśnionego mieszkania! Reforma osobistych finansów będzie „wymagać od Ciebie” tylko kilku prostych „ruchach”!

„Ruch pierwszy” : „Przedłuż” okres spłaty kredytu! Kredyt mieszkaniowy na 30 czy 40 lat? Przenieśmy się na moment do banku BGŻ i „obejrzyjmy parametry” Naszego kredytu hipotecznego!

Kredyt na mieszkanie „od” BGŻ na 200 tysięcy złotych na 30 lat

Kwota kredytu : 200 tysięcy złotych

Okres spłaty kredytu : 360 miesięcy

Wysokość raty równej : 1598 złotych i 76 groszy

Wysokość pierwszej „najwyższej” raty malejącej : 2064 złote i 12 groszy

Kredyt hipoteczny „w” BGŻ na 200 000 PLN na 40 lat

Kwota kredytu : 2000 tysięcy złotych

Okres spłaty kredytu : 480 miesięcy

Wysokość raty równej : 1286 złotych i 68 groszy

Wysokość pierwszej „i największej” raty malejącej : 1633 złote i 33 grosze

Dlaczego warto „wydłużyć” czas spłaty kredytu na wymarzone mieszkanie? Dlatego, że nie tylko „spada” wysokość Twojej raty (o 312 złotych i groszy – jeśli Twoja „wyrównana” rata będzie spłacana w Banku BGŻ nie przez 30 a 40 lat, i o 430 złotych i 79 groszy – gdy np. Bank BGŻ „zgodzi się” na raty „spadające”!), ale także „wrasta” wysokość Twojej zdolności kredytowej! „Kolejny raz zapytamy za Ciebie” dlaczego? Nawet na chwilę nie zapominamy o tym („zadbamy o to” aby Twoja wiedza była, jak najbardziej „zaktualizowana”!), że już wprowadzona w osobiste życie finansowe Polaków rekomendacja S „piszę o tym, iż” : Kredytodawcy „szacując” Naszą zdolność kredytową muszą mieć na uwadze „nie wyższy niż” 25 letni okres spłaty „zobowiązania hipotecznego”! Czy zapis ten oznacza, że pieniądze na zakup „długo oczekiwanej” nieruchomości, możemy pożyczyć „na najwyżej” 25 lat? Nie „ta” umowa kredytowa może zostać podpisana nawet na pół wiek! „Tylko” Twoja zdolność kredytowa „nie może być dłuższa niż 300 miesięcy”! Rekomendacja T „co ona mówi”? Rata Naszego kredytu mieszkaniowego nie może być „wyższa” niż połowa Naszych comiesięcznych dochodów, jeśli zarabiamy „poniżej średniej” i 65% Twoich zarobków, jeżeli zarabiasz „powyżej aktualnej średniej”! Twoje comiesięczne zarobki to 3000 złotych? 1500 złotych raty kredytu na wymarzone mieszkanie „dla Ciebie”! Zarabiasz „zawsze” 4000 PLN? 2600 złotych „to maksimum dla Twojej raty”!

Ruch drugi : „Zapłać” za swój debet i kartę kredytową i „zakończ współpracę”!

Jesteś już „właścicielem” karty kredytowej i debetu? „Dług” na karcie kredytowej to tylko 2000 złotych? Równowartość Twojej pensji? Wpłać całe swoje następne wynagrodzenie na rachunek Twojej „byłej” karty kredytowej i „zakończ Wasz związek”! Z jakiej przyczyny? Dlatego, że każdy Twój kredyt w karcie kredytowej „odejmuje” nawet kilkadziesiąt złotych „z” Twojej całej zdolności kredytowej, Twoja rata nie może być wyższa niż 1000 czy 1500 złotych? 10 000 złotych kredytu „na” wszystkich kartach kredytowych? To nawet o 300 – 500 złotych „mniej” dla Twojej „nowej” raty kredytowej!

Ruch trzeci : „Zaznacz” we wniosku ratę równą nie ratę malejącą!

„Już uzupełniając” swój wniosek o kredyt na mieszkanie „z Twojego snu”, „potwierdź” wybór rat równych! Dlaczego raty równe a nie raty malejące? „To bardzo proste”! Rata „spadająca” na początku „długoletniej współpracy z bankiem” jest wyższa, niż rata malejąca! Niższa rata kredytu „płaconego” w ratach „stale się obniżających” , to „gwarancja” większej zdolności kredytowej!

Ruch czwarty: „Dobierz” współkredytobiorcę!

Kto pomoże otrzymać Ci kredyt mieszkaniowy? Na przykład Twoi rodzice! Policz ile Twoi rodzice będą mieli lat, kiedy Ty „zapłacisz ostatnią ratę” kredytu hipotecznego! Mniej niż 70 lub 75 lat? W tym miejscu zapewniamy Cię, że Twój wniosek „otrzyma akceptacje”!

Ruch piąty : „Poddaj analizie” swoje wydatki nim zrobi to bank!

Czy wiesz, że „dziś” banki przed „wydaniem decyzji” o odrzuceniu lub przyjęciu Twojego wniosku o kredyt na mieszkanie, analizują Twoje wydatki na Twoim koncie osobistym! „Pokaż swój ROR” i „wyślij do banku komunikat”, że jesteś „dorosły”! W ostatnich miesiącach wszystkie zarobione pieniądze wydałeś „jedynie na dojrzały cel” np. „gromadziłeś” wkład własny!

Ruch szósty : „Postaw na” polską złotówkę!

Twoja wysoka zdolność kredytowa „wróci”, gdy walutę Twojego kredytu „stanie się” PLN! „Stawiając na” obcą walutę „tracisz” 1/5 zdolności do kredytu!

Ruch siódmy : „Wspomnij” o dodatkowych umowach o dzieło!

Jesteś „niezwykle” aktywny zawodowo dlatego, że pracujesz „od pewnego czasu” nie tylko na umowę o pracę (Czy Twoja umowa o pracę to umowa na czas nieokreślony?) ale także, „opierając współpracę nie jedynym pracodawcom” o umowę o dzieło? „Wspomnij” o tym w banku i „nie strać tej umowy” miesiąc później! Co miesiąc odłóż 100% „ekstra” dochodu na wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy. „Zobacz co się stanie” jeśli…? Jeśli Twoje oszczędności „potrwają” 10 lat!

Kwota Twoich comiesięcznych oszczędności : 500 złotych

Okres „gromadzenia” przez Ciebie oszczędności : 10 lat

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego : 5% w skali roku

Wysokość „zgromadzonych” przez Ciebie oszczędności : 73 tysiące 818 złotych i 33 grosze!

U „dodatkowego” pracodawcy będziesz pracował tylko przez 5 lat, ale „możesz” oszczędzić aż 1000 złotych? „Sprawdźmy” stan Twoich oszczędności

Kwota Twoich comiesięcznych oszczędności : 1000 złotych

Okres „gromadzenia” przez Ciebie oszczędności : 5 lat

Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego : 5% w skali roku

Wysokość „zgromadzonych” przez Ciebie oszczędności : 66 tysięcy 383 złote i 1 grosz!

Ruch ósmy : „Wyłoń” swój najkrótszy kredyt gotówkowy i spłać go „przed czasem”!

„Początkowo ustalony” termin spłaty Twojego kredytu „przypada za” np. 3 miesiące? Czy nie mógłbyś spłacić kredytu „przed czasem”? Na wskazany przez bank rachunek „przekieruj” w tym miesiącu 3 raty i poproś o „wcześniejszego zamknięcie” tego zobowiązania kredytowego!

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *