Kredyt Bezpieczny w Polbanku EFG

Kredyt Bezpieczny w Polbanku jest właśnie dla Ciebie dlatego, że…? Dlatego, że nie będziesz już musiał martwić się o wysokość swojej comiesięcznej raty! „Propozycja” Polbanku to także bardzo dobre „wyjście” dla tych kredytobiorców, „którzy nie mają w zamiarze” wziąć „wielkiego” kredytu! „Ten bank” pożyczy Ci „co najwyżej” 100 000 złotych! To dużo czy mało? Taka suma pieniędzy „raczej” nie wystarczy Nam na wybudowanie nowego domu bądź zakup mieszkania z rynku pierwotnego (a nawet i wtórnego!), aczkolwiek może „pomóc Ci” przy na zakupie „dobrej jakości” samochodu, „przeprowadzenia” remontu mieszkania „z katalogu” czy „nawet przy wysłaniu” Twoich szkrabów na zagraniczne studia!

Dlaczego Kredyt Bezpieczny „od” Polbanku jest „tak” bezpieczny? Ponieważ to Ty sam dbasz o „jego bezpieczeństwo”! Nie musisz „wpłacać” co miesiąc jednej, tej samej „nudnej raty”! Twoja rata nie musi być nudna, a Ty sam możesz „oszacować” jej wysokość! Co „najbardziej istotne dla Ciebie”, nie musisz „o swoich planach” informować „kredytodawcy”! Po prostu w każdym miesiącu „zapłać minimum” czyli 2% już zaciągniętego kredytu (Wybrałeś kredyt na 5000 złotych czy 10 000 PLN), a bank nie będzie „ponaglał jego spłaty”! Sam zarządzaj harmonogramem spłat całego kredytu! To Ty możesz zdecydować, kiedy i ile „wpłacisz na rachunek kredytowy”!

„Swój” Bezpieczny Kredyt możesz „jeszcze” ubezpieczyć, ale „to nie konieczność”! Chcesz wziąć kredyt dziś, a „z jego limitu skorzystać” za kilka miesięcy? Ten kredyty jest „ideałem” dla Ciebie! „Tutaj” nie płacisz za kredyt, jeśli z niego nie korzystasz! Zapłacisz dopiero wówczas, gdy „go wykorzystasz”! Już zdecydowałeś się na ten „konkretny” kredyt? To idź do banku! „W towarzystwie” doradcy kredytowego ustal jego wysokość, „Jak wysokie będą Twoje raty”? „Jakie wysokie raty może spłacać Twój portfel”? Nie musisz na te pytania odpowiadać „już teraz”! To Polbank co miesiąc wyśle do Ciebie wyciąg z wyszczególnioną kwotą minimalną raty oraz termin jej zapłaty! Dzięki „tej informacji” będziesz „zawsze” wiedział ile „pieniędzy musisz wpłacić”!

Nie lubisz wysokiego oprocentowania produktów kredytowych? Denerwujesz się, gdy widzisz „wysoki procent przy Twoim kredycie”? Mamy dla Ciebie propozycje! Zostań klientem Polbanku! Kredyt Bezpieczny jest bardzo atrakcyjnie oprocentowany „dla Ciebie nie dla banku”! A tak wyglądają najważniejsze parametry Bezpiecznego Kredytu w Polbanku :

Kredyt Bezpieczny Polbank na 3000 złotych na 12 miesięcy

Kwota kredytu: 3000 złotych

Okres spłaty kredytu : 12 miesięcy – 1 rok

Ilość rat: 12

Wysokość comiesięcznej raty: 269 złotych

Minimalna wysokość raty : 70 zł

Całkowity koszt kredytu: 228 złotych

Całkowita kwota kwota do spłaty kredytu : 3228 złotych

Kredyt Bezpieczny Polbank 10 000 PLN na 2 lata

Kwota kredytu : 10 000 złotych

Okres spłaty kredytu : 24 miesiące – 2 lata

Ilość rat : 24

Wysokość comiesięcznej raty : 479 złotych

Minimalna wysokość raty : 210 złotych

Całkowity koszt kredytu : 1 496 złotych

Całkowita kwota do spłaty kredytu : 11 496 złotych

„Co możemy wywnioskować z powyższych obliczeń”? To, że gdy weźmiemy kredyt o wartości 3 000 złotych i spłacimy go w ciągu 12 miesięcy, to będziemy „zobowiązani” co miesiąc „wpłacać” minimum 70zł! Chciałabyś spłacić swój kredyt „w ratach wyrównanych”? Na wskazane w umowie kredytowej konto wpłać 269 złotych, w każdym miesiącu! Całkowity koszt kredytu to? „Zaledwie” 228 złotych!

W tym miesiącu zarobisz mniej pieniędzy? „Zapłać” jedynie minimalną ratę! Jak „tylko” będziesz miał wyższą wypłatę nie w tym miesiącu, a w przyszłym (być może Twoja firma „zarobi więcej pieniędzy” a może otrzymasz wyższą premię w pracy, Twój pracodawca „zaczął Cię doceniać”?), będziesz mógł wpłacić większą ratę. Prawda, że Kredyt Bezpieczny w Polbanku to „niesamowicie elastyczny kredyty”? Nie musisz sztywno trzymać się „tej jednej sumy”, którą co miesiąc musisz „wpłacić”! Czy wiesz, że nie musisz nawet „wpłacać” prowizji za przyznanie kredytu i rozpatrzenie wniosku kredytowego! To będą Twoje oszczędności!

Spłaciłeś już kredyt „u” Polbanku? To teraz znów możesz go wykorzystać! „To bardzo istotne gdyż” kilka dni po „pierwszej” spłacie może się okazać, że „lista Naszych potrzeb konsumpcyjnych się rozbudowała”? Niezbędny jest nowy laptop czy bilet lotniczy na krótki urlop? Nie musisz już szukać kolejnego, atrakcyjnego i bezpiecznego dla Ciebie kredytu! „Już go masz”! „Podoba Ci się, jeśli…” pieniądze w każdej chwili są dostępne na Twoim koncie? Kiedy możesz je wykorzystać w dowolnej chwili? Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Z Kredytu Bezpiecznego Polbank EFG możesz korzystać przez 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na Świecie i „w najbardziej dogodny” dla Ciebie sposób!

„Nie możemy nie powiedzieć Ci, że” Kredyt Bezpieczny w Polbanku to również szansa na otrzymanie nawet 500 złotych za Twoją sumienność! Jesteś sumiennym kredytobiorcom? „Pokaż to”! Wystarczy, że co miesiąc przez cały rok „na rachunek Polbanku odprowadzisz” minimalne kwoty Twojej raty! Po każdym „ukończeniu pierwszych 12 miesięcy współpracy” Twój kredytodawca sprawdzi Twoją sumienność, i przyzna Ci premię! UWAGA! „Takie premie” są przyznawane tylko tym kredytobiorcom, którzy posiadają Kredyt Bezpieczny Optymalny, Komfortowy lub Standardowy zaciągnięty po 21.03.2011roku! Uważasz się za sumiennego „właściciela kredytu”? Idź odebrać swoją nagrodę!

Na ile miesięcy weźmiesz swój kredyt? Czy Polbank może zdecydować za Ciebie? Nie Ty sam „powiedz” w jakim terminie będziesz mógł spłacić swój „nowy” kredyt! Pamiętaj! Zawsze możesz obniżyć sobie ratę kredytu do niezbędnego minimum!

Najważniejsze dla Ciebie jest to aby samodzielnie podjąć decyzje i „ile raty zapłacę w tym miesiącu”? Wybierz Kredyt Bezpieczny w Polbanku! Zapłacisz jedynie minimum? Czy spłacisz od razu cały kredyt! Decyzja należy do Ciebie!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *