Asa Kredyt - „wznawiamy” Wasze opinie - „o co pytacie teraz”?

„Czy ktoś z Państwa wybrał już pożyczkę Asa Kredyt? Kwota pożyczki to 1000 – 3000 złotych? Okres spłaty od 1 do 24 miesięcy? Oprocentowanie tylko 9 procent w skali roku? Opłata przygotowawcza 299 złotych a opłata za administrowanie pożyczką 9 złotych za 1 miesiąc”? To nie jedyne pytanie, „które wymaga rzetelnej odpowiedzi”! „W tej chwili” zaprezentujemy wszystkie „najświeższe” opinie na temat firmy Asa Kredyt a kilka dni później, tuż po „bezpośredniej konfrontacji z jej przedstawicielami”, „upublicznimy wypowiedzi” parabanku na wszystkie wymagające odpowiedzi „zapytania”!

„Ja chciałabym zapytać o to, czy firma Asa Kredyt, to firma, której można zaufać? Czy firma na pewno nie oszukuje swoich klientów? Nie mam zaufania do firmy PKF Skarbiec! Czy firmie Asa Kredyt także nie powinien ufać? Czy sam parabank Asa Kredyt może mnie zapewnić o swojej uczciwości? Będę bardzo wdzięczny! Oferta pożyczki wydaje mi się bardzo interesująca!”

„Oprocentowanie kredytu prezentuje się bardzo dobrze, czy rzeczywiście takie jest? Proszę o opinię te osoby, które już podpisały umowę z Asa Kredyt! A także przedstawicieli samego parabanku!”

„Dlaczego 299 złotych opłaty przygotowawczej? Dlaczego jest ona niezbędna? Czy można w jakiś sposób ją ominąć? Czy muszę zapłacić z góry? Osobiście nie jestem przekonany do firm pożyczkowych, które wymagają płatności opłaty przygotowawczej przez wypłatą pożyczki”!

„9 punktów procentowych w skali jednego roku czy w skali jednego miesiąca? To moje pytanie do Asa Kredyt. Proszę o szybką odpowiedź!Nie chciałabym spłacać wysoko oprocentowanego kredytu!”

„Otrzymałem pożyczkę od 2000 PLN od tego parabanku, nie miała miejsca żadna skomplikowana procedura kredytowa, jak także żadne przedpłaty. Firmy Asa Kredyt nie poddam żadnej krytyce za to chciałbym jej bardzo w tym miejscu podziękować!”!

„Sprawdziłam! Opłata przygotowawcza w Asa Kredyt, o której tak dużo piszecie zostaje rozdzielona na ilość rat! Czyli? Całą kwotę pożyczki otrzymujemy na Nasze konto w banku, a opłatę przygotowawczą płacimy razem z ratami! Przed podpisaniem umowy z parabankiem wpłacamy na konto Asa Kredyt tylko jedną symboliczną złotówkę. To opłata weryfikacyjna, nie opłata przygotowawcza! Umowę dostarcza Nam kurier! Wszystkie dokumenty, a nie jest ich dużo,możemy wysłać e – mailem. Asa Kredyt sprawdza Nas jedynie w bazie Infomonitor! Pokażę Wam moje raty dla pożyczki 1700 złotych, rat jest 11! Kapitał to 154 złote i 55 groszy, opłata przygotowawcza 27 złotych i 18 groszy, opłata administracyjna 9 złotych, a cała rata 202 złote i 21 groszy! Opłata przygotowawcza to więc 299 złotych, opłata administracyjna 99 złotych, a odsetki 76 złotych i 43 grosze! Czy możemy to nazwać katastrofą finansową rozmawiają o parametrach pożyczki pozabankowej? Uważam, inaczej! I jestem bardzo usatysfakcjonowana!”

„Moja pożyczka w Asa Kredyt to 100 złotych, 7 rat! Po? 198 złotych! Do parabanku zwrócę więc równo 1386 złotych! Nie wpłacałem żadnych pieniędzy przed wypłatą pożyczki”!

„Pożyczkę u Asa Kredyt spłacam już od 4 miesięcy! Pożyczyłem 1500 złotych, na 1 rok! Ile kosztuje moja rata? 162 złotych! Bez żadnych niespodzianek! O nic się nie boję”!

„Czy firma pozabankowa Asa Kredyt ma konkurencje? Czy są inne firmy, które oferują kredyty pozabankowe na takich samych jasnych zasadach jak ta firma? Czy mogę wybrać inne pożyczki bez zabezpieczeń, bez poręczycieli, i tak krótkim okresem wypłaty samej pożyczki”?

„Zauważyłem, że parabank Asa Kredyt ma bardzo dobre opinię! Dowiedziałem się jednak, że firma weryfikuje swoich klientów w BIG – u! Pożyczkę można jednak otrzymać bez wychodzenia z domu! Opłata weryfikacyjna to tylko 1 złotówka! Czy to prawda, że za przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do pożyczki Asa Kredyt żąda 300 złotych opłaty? Opłatę można wnieść dopiero po spłacie pożyczki?”

„Z moich doświadczeń wynika, że firma Asa Kredyt to bardzo uczciwa, solidna i szybka firma”!

„Mogę powiedzieć, ze firma Asa Kredyt to naprawdę niezwykle porządny parabank! Już po godzinie została mi przyznana pożyczka u nich! Najbardziej doceniam ich za to, że pomagają osobom w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Nie robią żadnych problemów”!

„Firmę Asa Kredyt polecam za jej profesjonalizm! Do umowy kredytowej nie mam żadnych zastrzeżeń! Raty pożyczki są bardzo niskie! Złożyłem wniosek, przedstawiciel firmy sam do mnie zadzwonił, kurier przyjechał z umową. Uprzednio otrzymałem harmonogram spłat całego kredytu! Podpisałem umowę i otrzymałem od razu przelew na konto. Aż 3000 złotych! Bardzo polecam”!

„Mnie najbardziej interesuje to, jak prezentują się prowizje i marże Asa Kredyty! Może i oprocentowanie pożyczki nie jest wysokie, ale jak duże są dodatkowe opłaty? Nie jestem zadowolona z wysokości opłaty przygotowawczej”!

„Warto złożyć wniosek o pożyczkę Asa Kredyt, można pożyczyć aż 3000 złotych, nie w banku”!

„Kilka dni temu usłyszałam o firmie Asa Kredyt! Mam mnóstwo wątpliwości! Czego one dotyczą? Umowy! Umowę uzupełniamy na stronie internetowej, tak? Musimy podać wszystkie swoje dane, a koszty pożyczki są tylko przybliżone? Czy to nie za dużo ryzyko? Nie chciałabym spłacać później dwa razy wyższej raty! Czy umowa pożyczki ma mały druczek?”

„Asa Kredyt to bardzo mało znana firma, co najgorsze pobierają opłatę przygotowawczą, bardzo dużą, bo 300 złotych. I sprawdzają BIK! Wspomnę jeszcze o tym, że stały dochód, to konieczność”!

„Miałam pożyczkę Asa Kredyt! Pożyczka po kilku minutach została wpłacona na moje konto! Wcześniej otrzymałam informacje SMS – em na ten temat! Zapłaciłam tylko 1 grosz, aby zweryfikowali moje konto!”

„Ile rat ma kredyt Asa Kredyt? Jak wysoka będzie moja rata? Czy to bezpieczny kredyt? Jak długo będę go spłacać?”

„Asa Kredyt pożyczyli mi tylko 2000 złotych na pół roku! Kwota ta pozwoliła mi jednak spłacić wszystkie moje długi! Płacę bardzo małą ratę, tylko 400 złotych”!

„Firma Asa Kredyt na pewno nie sprawdza BIK – u! Miałem kilka negatywnych wpisów, a pożyczkę otrzymałem, za pierwszym razem! Wniosek o pożyczkę złożyłem przez Internet, a umowę podpisałem przy kurierze,opłata weryfikacyjna to tylko 1 złotówka, sprawdziłem”!

„Czy w parabanku Asa Kredyt otrzymam pożyczkę z negatywnymi wpisami w bazie Biura Informacji Kredytowej? Wiem, że mam ich kilka! Potrzebny jest mi taki kredyt, który nie będzie mnie sprawdzał!”

 

7 Comments
    1. niestety ale to prawda ASA kredyt to kanciarze, osoby które prowadzą i pracuja w tej firmie to ludzie z łapanki, którzy nie maja pojecia o prowadzeniu tak poważnej działanosci pozyczkowej, za drobne przewinienie karzą po 100 kroć np. mnie mimo iż spłaciłam pozyczke za ich zgodą po lekkim terminie zrobiono mi zajęcie wynagrodzenia, zajeto mi zwrot podatku z urzędu skarbowego i najfajniejsze jest to , ze w dupie maja fakt iż ja nie jestem im nic winna. Nie chciało się paniusi rozliczyc wpłaty to wypchnęła to do komornika….
      Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Brałam u nich kredyt i nie miałam żadnych problemów. Tak jak było w umowie, wywiązali się ze wszystkiego. Sama też się wywiązałam, bo splaciłam wszystko w terminach. A jak kilka ostatnich rat chciałam spłacić jednorazowo nawet mi odliczyli odsetki. Ja akurat jestem zadowolona.

  2. Brałam u nich pożyczkę, fakt że dokładnie mnie sprawdzili, ale do samej pożyczki zastrzeżeń nie mam, jestem zadowolona. Żadnych ukrytych kosztów i opłat manipulacyjnych. Spłaciłam w całości. Polecam wszystkim.

  3. Brałam u nich kredyt na święta, wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo. Formalności bardzo szybko załatwione. Pieniążki szybko na koncie. Ja mam miłe wrażenia, wiec pewnie jeżeli znów będę potrzebować to skorzystam

  4. Aasa pomogło mi w momencie gdy musiałam kupić nowa lodówkę. Poleciła mi pożyczkę przyjaciółka, od razu weszłam na stronę i zapoznałam się z ofertą. Wszelkie formalności załatwiłam online, dostałam umowę również do domu i środki na konto. Spłaciłam już połowę rat i jest bardzo zadowolona. Dowiedziałam się, że mogę nawet spłacić wcześniej.Są bardzo rzetelną firmą!

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *