Sekrata.pl opinie - „pytania i brak odpowiedzi ze strony...”

„Największa pożyczka Sekrata.pl to…”?, „W Kokos.pl mogę pożyczyć nie więcej niż 25 000 złotych, a tutaj…kilkaset złotych”?, „Przez jaki czas będzie weryfikowane moje konto w banku”?, „W czasie weryfikacji pojawiły się problemy…Sekrata.pl nie może zweryfikować mojego numeru telefonu bo…całkowicie przypadkowe skasowałam wiadomość SMS od nich. Czy otrzymam drugi kod weryfikacyjny”? To pytania to autorów Sekrata.pl ! Czy uda się Nam uzyskać odpowiedź…?

„Czy mógłbym w jakiś sposób zrezygnować z powiadomień SMS o spłacie raty pożyczki przez pożyczkobiorcę? Nie są mi potrzebne! W każdej chwili mogę zalogować się na moje konto inwestora. Nie chciałbym aby moja skrzynka w dalszym ciągu była zaśmiecana…”!

„W jaki sposób liczymy koszty pożyczki Sekrata.pl? Bardzo proszę aby osoby odpowiedzialne przedstawiły uniwersalny wzór! Czy mogę skorzystać z gotowego kalkulatora? Skorzystałem z pomocy Sekrata.pl jednak moim zdaniem całkowity koszt pożyczki jest zbyt wysoki! A może powinien coś odjąć…?”

„Sekrata.pl wcale nie odpowiada na moje wiadomości e – mail i pytania! Czy tylko ja mam problemy z komunikacją z nimi czy inni użytkownicy portalu, również? Bardzo chciałbym zainwestować oszczędności, boję się jednak im zaufać, przez ten brak kontaktu…”

„A może Twoje pytania są zbyt kłopotliwe…? Ja też nie otrzymałem odpowiedzi od ponad miesiąca! Miałem się spotkać z windykatorem, gdyż? Moi pożyczkobiorcy nie spłacają swoich pożyczek. Żadnej konkretnych wskazówek od nich jednak nie dostałem. Chyba pojadę do nich osobiście”!

„Do firmy Sekrata.pl wysłałam kilkanaście wiadomości, żadna nie doczekała się odpowiedzi, cały czas milczą…Tak zachowują się profesjonaliści?”

„Szybki przelew w Sekrata.pl nie istnieje! Pieniądze otrzymałem dopiero po tygodniu! A prowizja została pobrana z góry”!

„Ja także mam pewne zastrzeżenia do realizacji przelewów przez Sekrata.pl! Otóż kilka dni temu dokonałem przelewu do tego samego banku tzw. przelew wewnętrzny! Dopóki nie wysłałem do Sekrata.pl maila z załącznikiem, w załączniku potwierdzenie wpłaty, pieniądze nie zostały wpłacone na moje subkonto! Wpłata nastąpiła dopiero po kwadransie! Oczywiście o tym fakcie zostałem powiadomiony poprzez wiadomość SMS i e – mail”!

„Na moją wiadomość Sekrata.pl odpowiedziała natychmiast! Nie podoba mi się jednak, że mojego konta zostały pobierany aż dwie raty! Historia rachunku wskazuje właśnie na taki ruch, ale w aukcji pożyczki, informacja tylko o spłacie jednej raty. Co teraz powinien zrobić? Czy nie zostałem przypadkiem oszukany? Czy nie będę musiał zapłacić dodatkowej raty”?

„Byłem w takiej samej sytuacji, jak Ty! Wyślij wiadomość do Sekrata.pl! Pieniądze po kilku minutach zostaną zwrócone na Twoje subkonto. Nie zwlekaj zbyt długo i nie denerwuj się niepotrzebnie”!

„Czy tylko mi Sekrata.pl odpisuje tak szybko na wszystkie wiadomości? Nigdy nie czekam dłużej niż 5 minut!”

„Nie wierzę, że Sekrata.pl odniesie sukces! Serwisów oferujących pożyczki społecznościowych jest zbyt dużo! Czy serwis Sekrata.pl jest innowacyjny? Nie! Powiela te same rozwiązanie, które już zastosowała konkurencja! W jaki sposób zabezpieczona jest Nasza pożyczka w Sekrata.pl? Na pewno nie przez weksel! A to jedyna rozsądna propozycja, gdy chce się zdobyć bezwzględne zaufanie inwestorów”!

„Portal Sekrata.pl dobrze współpracuje ze swoimi użytkownikami! Ja tylko inwestuje pieniądze poprzez ten serwis. Jestem zachwycony! Zawsze służą mi pomocą! Nie ignorują moich rozwiązań! Rozmawiam z nimi z równej pozycji”!

„Z serwisem Sekrata.pl skontaktowałem się o godzinie 4 rano! Akurat wtedy potrzebowałem pilnej pomocy! Wniosek? Oni zawsze są dostępni! To urodzeni profesjonaliści! Mają ogromną wiedzę na temat pożyczek społecznościowych, wynika ona przede wszystkim z praktyki! Wiecie kto jest właścicielem Sekrata.pl? Sprawdźcie! Miło się zaskoczycie!”

„Mam pewna informacje dla wszystkich sceptyków Sekrata.pl! Już za kilka dni pożyczki będę windykowane w inny sposób! W znacznie bardziej skuteczny! Nie musicie już obawiać się, złej inwestycji”!

„ A ja mogę się pochwalić, że moje pożyczki w Sekrata.pl zostały spłacone w 100%! Zarobiłem nie tylko dzięki uczciwości pożyczkobiorców, ale także za sprawą udostępnionej promocji! Niespodziewane 2% od każdej kwoty pożyczki! Co więc mogę zrobić? Polecić firmę wszystkim członkom Naszego e – społeczeństwa”!

„Nie mogę się nie zgodzić z tym, że Sekrata.pl jest podobna do innych portali social lending, ale Sekrata.pl ma wyższą jakość! Nie tylko wprowadza promocje, ale także, bardziej dba o bezpieczeństwo inwestycji”!

„Gratuluję Sekrata.pl pierwszych wyników, są specjalistami i na pewno w krótkim czasie staną się liderami na rynku”!

„Inwestuję pieniądze w Sekrata.pl od kilku miesięcy! Z dużym zyskiem! Znacznie mniej pieniędzy zarobiłem inwestując w Kokos.pl! Jednak z działalności obu portali jestem bardzo zadowolony! Załóżcie sobie nowe konto w Sekrata.pl, nie w banku. Wasze oszczędności będą rosły szybciej!”

„Zarejestrowałem się na Sekrata.pl dzisiaj! Zauważyłem, że dostałem bonus 10 złotych za rejestracje, Wy też? To prawda, że te pieniądze mogę przelać na moje konto bankowe”?

„Rejestracja konta w Sekrata.pl wymaga podania wszystkich danych osobowych! Dodatkowo trzeba wysłać wiadomość e – mail do właścicieli serwisu! A te 10 złotych można przeznaczyć tylko na weryfikacje konta”!

„Czy serwis Sekrata.pl będzie się cały czas rozwijał? Czy będzie przybywać mu nowych użytkowników? Chciałbym zainwestować wszystkie posiadane oszczędności”!

„Gotówkę od Sekrata.pl można przelać na swój rachunek bankowy! Skąd to wiem? Spróbowałem! Zalogowałem się na moje konto, przeszedłem do zakładki subkonto, następnie nacisnąłem wypłać środki, pokazał mi się formularz wpisałem tylko kwotę wypłaty i pieniądze trafiły na moje konto. Wam także na pewno się uda”!

One Comment
  1. Czy Sekrata ma zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego?
    Obracają nieswoimi pieniędzmi w tym burdelu traktując przy tym ludzi jak zło konieczne. Kto na to pozwala? Żadnych standardów. Regulamin na kolanie napisany, a i tak się do niego nie stosują. Czy osoby które powierzają im swoje pieniądze wiedzą z kim mają do czynienia? Kto kontroluje tą pralnie pieniędzy?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *