Finansowo.pl – opinie „łączą czy dzielą...”?

Niezwykle zależało Nam na tym aby „zapoznać się” z Waszymi opiniami „odnoszącymi się” do portalu social lending Finansowo.pl! Wasze opinie Nas „zintegrują” czy „rozdzielą”? „Zadecydujmy”!

„Po raz pierwszy o serwisie Finansowo.pl usłyszałam dopiero kilka miesięcy temu! Przypuszczam, że polski social lending kształtuje się bardzo wolno…Nie wiemy jeszcze, że pożyczki społecznościowe są najtańsze? Tańsze nawet od bankowych pożyczek”!

„Podobno Polacy najbardziej boją się idei social lending! O pożyczkach społecznościowych, właściwie nic nie słychać. Dlaczego właściciele portali pożyczkowo – społecznościowych się nie starają? Czy te portale są w ogóle w jakiś sposób promowane? Zapytajcie swoich znajomych, czy wiedzą, co to jest pożyczka społecznościowa? Na pewno ujrzycie zaskoczoną pytaniem minę”!

„Czy wiecie, że od całkowicie bezpiecznych pożyczek społecznościowych bardziej znane są pożyczki przez anonimowe forum internetowe? Bezpieczne pożyczki społecznościowe oferuje między innymi Finansowo.pl! Portal zabezpiecza interesy obu stron transakcji!”

„Też mi się nie podoba to, że tak mało osób pożycza pieniądze przez portal Finansowo.pl! Pożyczam pieniądze innym użytkownikom tego portalu…jeszcze dużo pieniędzy zalega na moim koncie. Chciałbym je zainwestować, prędko”!

„Dlaczego np. w UK pożyczki społecznościowe są tak popularne, a w Polsce nie? Dlaczego tak chętnie pożyczamy pieniądze w banku? Karty kredytowe mnożą się w Naszych portfelach…!A pożyczkobiorców na portalu Finansowo.pl, cały czas brakuje”!

„Ja się boję pożyczyć pieniądze w Finansowo.pl, bo moim zdaniem portal nie gwarantuje mi żadnego bezpieczeństwa! Co zrobi serwis, kiedy pożyczkodawca nie będzie chętny oddać mi pieniądze…? Na jaki rodzaj pomocy mogę liczyć, w czasie odzyskiwania moich zainwestowanych pieniędzy…i oczywiście zysku?! Mam pożyczyć pieniądze na tzw. piękne oczy”?

„Nikt w Polsce nie potrafi stworzyć dobrego portalu pożyczkowego, Finansowo.pl, także! Jaką mam gwarancje, że zarobię pieniądze…? Portal nie ma żadnego funduszu gwarancyjnego, w przeciwieństwie do każdego banku! Też mogę dzisiaj założyć własną stronę www z pożyczkami, ale na pewno nie pożyczę nikomu pieniędzy, korzystając z idei social lending! Przez Internet mogę pożyczyć pieniądze tylko znanej mi osobie! I to od tej dobrej strony…”!

„Ja wszystkie pożyczki mam w banku! Nie pożyczam pieniędzy w inny sposób! Rozumiem jednak to, że jeśli ktoś musi pożyczyć pieniądze, nie w banku np. nie może udokumentować swojego źródła dochodu, to wybiera portal Finansowo.pl! O tym portalu piszę się najlepiej! Niestety, ale bardziej bezpiecznie może czuć się pożyczkobiorca, nie pożyczkodawca. Inwestorzy nie mają żadnej pewności, że pożyczone pieniądze, kiedykolwiek do nich wrócą!”!

„Pożyczajcie pieniądze tylko w banku, pożyczki przez Internet są już dostępne, dlaczego nie korzystacie z tej szansy? Portal Finansowo.pl nie pożyczy Wam większej sumy pieniędzy…Warto więc wydawać pieniądze na rejestracje?”

„Ogromnym minusem portalu Finansowo.pl jest jego system windykacyjny. W zasadzie wcale nie funkcjonuje”!

„Portal Finansowo.pl to portal wyłącznie dla snobów! Pożyczamy tylko 500 złotych, a musimy zapłacić kilkanaście złotych, za…? Za samą akceptacje aukcji! Spośród wszystkich portali social lending w Polsce, najbardziej przyciąga mnie…Kokos.pl!”!

„Opiszę Wam moją bardzo niemiłą historię z serwisem Finansowo.pl! Otóż ktoś, nie wiem kto…ukradł moje dane osobowe i pożyczył pieniądze od tego portalu! Na szczęście kwota pożyczki nie była wysoka, ale jednak…Dużo nerwów kosztowała mnie wizyta na komisariacie, w prokuraturze, i samym sądzie! Sam musiałem udowodnić, że nie pożyczyłem od nich pieniędzy! Oszust został odnaleziony dopiero po kilku miesiącach!”

„Co myślicie na temat zabezpieczeń, które oferuje portal Finansowo.pl? Waszym zdaniem są one na niskim czy wysokim poziomie? Czy prawa inwestorów są właściwie zabezpieczone…? Nie muszę obawiać się, nietrafionej inwestycji? Na serwisie Finansowo.pl logują się wyłącznie oszuści, czy uczciwe osoby”?

„Na Finansowo.pl nie mogę zaproponować pożyczki wyżej oprocentowanej, niż tylko 24% w skali roku? Dlaczego? Chciałbym otrzymać wyższy procent! Będę przecież musiał podzielić się z twórcami portalu”!

„Inwestowanie na Finansowo.pl jest zbyt ryzykowne! A potencjalnie zyski wcale nie są wysokie! Moje pieniądze zarobią więcej, gdy posłucham porad mojego doradcy finansowego”!

„Przecież wystarczy, że pożyczymy przez Finansowo.pl 50 000 złotych, a już po 6 miesiącach, Nasz zysk z tej inwestycji wyniesie…10 000 złotych! To mało? Dodam, że pieniądze pożyczamy tylko na pół roku”!

„Ile zarobionych pieniędzy będę musiał oddać właścicielom portalu Finansowo.pl”?

„Na sto procent nie pożyczyłbym nikomu pieniędzy na Finansowo.pl, nie zostałbym także pożyczkodawcą. Serwis nie ma dobrych opinii”!

„Codziennie inwestuje poprzez Finansowo.pl! Zyski z inwestycji także widzę każdego dnia! Z zarabianiem pieniędzy nie mam żadnych trudności! Oczywiście, zanim pożyczę pieniądze kolejnemu pożyczkodawcy, bardzo dokładnie mu się przyglądam! Dopiero po rozmowie w twarzą twarz np. poprzez Skype, decyduje się na przelanie środków”!

„Nie interesują mnie pożyczki na Finansowo.pl, bo mając bardzo dobrą historię kredytową, mogą bardzo szybko pożyczyć pieniądze w banku! Moje zarobki to nie tylko minimum…! Dostępny limit zadłużenia na karcie kredytowej, więc stale rośnie! Dziś to już…25 000 złotych!”!

„Czy poprzez portal Finansowo.pl pieniądze pożyczką tylko nierzetelni klienci banków? Chyba zrozumiałem, że nie powinien inwestować tu pieniędzy, jeśli nie chcę ich stracić?”

„Jestem bardzo uczciwym pożyczkobiorcą! Proszę jednak, żeby mi ktoś powiedział, co będę mógł zrobić, jeśli jednak nie będę w stanie oddać pieniędzy na czas…? Nie chciałbym aby oprocentowanie mojej pożyczki w Finansowo.pl wzrosło do 200%”!

„Nie chciałbym aby ktoś wiedział, że mam pożyczkę od Finansowo.pl Czy ten fakt mogę w jakiś sposób ukryć? Czy moje dane muszą być publiczne”?

„To bardzo proste! Pożyczamy 1000 złotych! A po roku dostajemy…1280 złotych! Jeśli pieniądze nie wpłynę na Nasze konto, informujemy o tym właścicieli serwisu, następnie zgłaszamy sprawą na Policję, a serwis Finansowo.pl wspiera Nasze działa przez cały czas”!

„Uważam, że pożyczki społecznościowe w Finansowo.pl są najsłabsze…Właściciele serwisu wcale nie interesują się tym, czy pieniądze wracają na konto inwestorów! Z własnej kieszeni będę musiał zapłacić na rozprawę w sądzie”!

„Pamiętajcie o tym, że w serwisie Finansowo.pl nigdy nie będzie tak bezpieczni, jak w banku!”

„Finansowo.pl pożyczy Nam 200 – 300 złotych, ale nie kilka tysięcy…”

„Oprocentowanie pożyczki Finansowo.pl wcale nie jest atrakcyjne”!

„Dzięki serwisowi Finansowo.pl zarabiam naprawdę duże pieniądze. Dodatkową pensję!”

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *