M2M - Zarabiaj. Po prostu

M2M -  Zarabiaj. Po prostu

Ciągle zastanawiasz się skąd wziąć pieniądze na wakacje, podróże, remont, czy inne dodatkowe rzeczy. Pensja nie zawsze wystarcza na pokrycie wszystkich niezbędnych, czasem nieplanowanych wydatków. Kredyt nie koniecznie jest dobrym rozwiązaniem, a pożyczka u bliskich czasami nie wchodzi w rachubę. Możesz jednak spróbować dorobić do pensji lub stworzyć własny biznes razem z Programem Partnerskim Money2Money, który pomoże Ci osiągnąć sukces finansowy.

O programie M2M

Program Partnerski Money2Money powstał 10 lat temu i działa nieprzerwanie do dziś. W tym okresie wypłacono Partnerom ponad 16.000.000 zł prowizji, a rekordowy jednorazowy zarobek miesięczny dla jednego z Partnerów wyniósł ponad 140.000 zł. Mocodawcą programu jest portal Money.pl – największe internetowe medium biznesowe. Program M2M w swojej ofercie posiada ponad 300 różnorodnych produktów znanych firm i instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, między innymi Allianz Direct, Aviva, Bank Zachodni WBK, Eurobank oraz wiele innych, co sprawia, że sprzedaż ich jest łatwa i nie wymaga dużego wysiłku. Dla każdego klienta znajdzie się odpowiednio dobrany pakiet świadczeń i produktów.

agent m2m

Jak zarobić z M2M

Zarabianie z Money2Money odbywa się na kilku płaszczyznach. Tylko od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz. Program M2M daje Ci możliwości, a Ty wykorzystaj je i zacznij działać.

Jedną z nich jest program Wydawca M2M, natomiast drugą program Agent M2M. Program Wydawca skorelowany został dla osób działających on-line, czyli posiadaczy stron www, witryn, blogów i forów, zaś program Agent odnosi się do wszystkich tych, którzy stawiają na bezpośredni kontakt z klientem (poza siecią), czyli agentów ubezpieczeniowych, agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, którzy chcą zakres swoich usług rozszerzyć o produkty komplementarne i tym samym zwiększyć swoje zarobki.

Programy partnerskie to najpopularniejsze narzędzia, które stwarzają możliwość każdemu niemal internaucie, zarabiania w sieci, bez przymusu zakładania własnej firmy. Money2Money każdemu partnerowi zapewnia gotowe narzędzia do polecania i promowania produktów finansowych, które są dostępne w ofercie oraz stałą opiekę dedykowanego specjalisty i specjalne programy edukacyjne.

m2m

Właściciele witryn internetowych otrzymują zatem między innymi: widgety, porównywarki produktów, kalkulatory oraz reklamy, natomiast dla osób, które jeszcze nie posiadają własnego zaplecza on-line, program dostarcza domenę, gotowy szablon strony, kreator linków i reklam oraz gotowe komponenty. Za każdy sprzedany za pośrednictwem własnej strony produkt, otrzymuje się prowizję według ustalonych stawek, a dla wyjątkowo aktywnych osób istnieje możliwość negocjowania stawek prowizji. Żeby zacząć zarabiać należy jedynie zarejestrować się na stronie www.money2money.com.pl, podpisać umowę i można zacząć działać. Przy rejestracji, ani podczas całej współpracy nie ponosi się żadnych kosztów, wszystko udostępniane jest bezpłatnie. Jedyne, co powinno się wnieść to zaangażowanie, które przełoży się potem na wysokość wynagrodzenia.

Dla partnerów działających poza siecią, czyli off-line, Money2Money dostarcza niezbędną wiedzę oraz służy swoim doświadczeniem. Do dyspozycji daje ponad 240 produktów z przeszło 80 firm, aby Agent M2M mógł zarobić na ich sprzedaży. Niemal każdy przecież korzysta na co dzień z ofert instytucji finansowo-ubezpieczeniowych, zatem wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać ten fakt i postarać się na tym zarobić.

W programie partnerskim M2M to sam partner decyduje ile energii, zaangażowania i czasu poświęci na aktywne działania i pozyskiwanie nowych klientów. Może również zacząć generować tzw. dochód pasywny, polegający na budowaniu struktur na pozyskanych przez siebie Agentach M2M. Wówczas zarabia się na sprzedanych przez nich produktach, otrzymując od 10 do 20 % prowizji. Kolejną opcją dochodu jest premia wieczna, czyli zarabianie na przekazywaniu danych kontaktowych do klientów, którzy są monetyzowani przez narzędzia Marketing Automation i Call Center.

One Comment
  1. w programie agent m2m prowizje są raczej niskie, za założenie ekonta w Mbanku dostaję 64zł, w programie partnerskim Mbanku dostaję 75zł prowizji za tą samą akcję, pozostałe prowizje też raczej są zaniżone/okrojone o kasę jaką money zabiera dla siebie, więc szału nie ma…..

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *