KasaTak

KasaTak

Ta instytucja pozabankowa przestawia interesujące warunki kredytowania. Świadczy bowiem pożyczki krótkoterminowe do 2 000 zł oraz ratalne do 10 000 zł. Okres kredytowania tych pierwszych wynosi 15 lub 30 dni, zaś pożyczek długoterminowych 6-24 miesięcy. Nowi klienci firmy mają sposobność ubiegania się o darmową chwilówkę, do kwoty 2 000 zł (RRSO = 0%). Jeśli preferują pożyczki ratalne, zamiast zobowiązania krótkoterminowego mogą również skorzystać właśnie z tej opcji. Oprocentowanie rzeczywiste RRSO dla pożyczki wk wocie 10 000 zł na 24 miesiące wynosi 103%. Zatem KasaTak udziela tanie pożyczki pozabankowe na raty. Podobnie jak Ofin, KasaTak jest produktem międzynarodowej dużej grupy finansowej Ferratum.

przycisk wniosku

Warunki, jaki musi spełnić klient by aplikować o pożyczki w KasaTak

  • obywatelstwo RP
  • wiek od 21 do 70 lat
  • posiadanie własnego rachunku w banku
  • brak negatywnych wpisów do rejestru dłużników

KasaTak oferuje pożyczki pozabankowe bez BIK, ale jednocześnie może sprawdzić wiarygodność kredytową swoich potencjalnych klientów w bazach BIG InfoMonitor, ERIF BIG oraz KRD.
Spłatę pożyczek krótkoterminowych można wydłużyć o taki okres, na jaki zostały uprzednio zaciągnięte (15 lub 30 dni). Taka opcja dozwolona jest maksymalnie dwa razy. Jednorazowo należy regulować tylko jedno zobowiązanie finansowe.

Opinia o KasaTak

Ferratum to znana na całym świecie grupa finansowa, wywodzący się z niej Ferratum Bank uzyskał niedawno status instytucji bankowej, zatem stosuje się praw, którym również podlegają komercyjne banki. Na uwagę zasługuje interesująca oferta pożyczek za darmo oraz na raty. Nowi klienci mogą aplikować zarówno o jedne jak i drugie, w zależności od aktualnych potrzeb finansowych. Stali klienci z kolei mają sposobność ubiegania się o pożyczki za pomocą telefonu komórkowego wysyłając sms o odpowiedniej treści. Ponadto firma świadczy pożyczki bez sprawdzania BIK. Opinia o KasaTak jest więc pozytywna.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *