Provident

Provident

Prvident to bardzo prężnie rozwijająca się firma pozabankowa, która proponuje pożyczki na raty. Bogata oferta wraz z atrakcyjnym oprocentowaniem przyciągają wielu klientów. Ponadto szeroko rozreklamowane w mediach usługi mają za zadanie zachęcić Polaków do skorzystania z pożyczek w Provident. Ich wysokość to maksymalnie 15 000 zł, a okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczki pozabankowe na raty w firmie Provident

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom swoich potencjalnych klientów firma pozabankowa Providnet oferuje atrakcyjne warunki kredytowania oraz szereg promocji.

  • pożyczka 4×0 czyli darmowa chwilówka do 1 500 zł na 4 miesiące, RRSO = 0%, co oznacza, że rata miesięczna wyniesie 375 zł
  • pożyczka dopasowana z cotygodniową lub comiesięczną ratą do kwoty 15 000 zł na okres 3-24 miesięcy (RRSO = 160,50% dla pożyczki objętej promocją – brak kosztów za spłatę w ciągu miesiąca).
  • pożyczka samoobsługowa – od 300 do 15 000 zł z miesięczną ratą, okres kredytowania wynosi 3-24 miesięcy (RRSO = 78,51% dla pożyczki w wysokości 15 000 zł na 36 miesięcy).
  • pożyczka dla firm – szansa na uzyskanie nawet do 15 000 zł na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, okres spłaty do 24 miesięcy.

przycisk wniosku

By ubiegać się o pożyczki w Provident należy:

  • być obywatelem Polski
  • mieszkać na stałe na terytorium kraju
  • posiadać stałe źródło dochodu
  • być osobą pełnoletnią

Ponadto klienci Provident mogą jednorazowo posiadać więcej niż jedną pożyczkę samoobsługową. Każdy ma prawo do zrezygnowania z umowy na pożyczkę ratalną w ciągu 14 dni od jej podpisania oraz wcześniejszego uregulowania swojego zobowiązania finansowego. Pieniądze przelewane są na konto natychmiast po potwierdzeniu numeru rachunku bankowego pożyczkodawcy. Pożyczkobiorcy posiadają także możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki samoobsługowej nawet do czterech razy w przypadku okresu kredytowania sięgającego do 36 miesięcy.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *