Profi Credit – opinie „warte Twojej uwagi”!

„Pożyczka od Profi Credit została mi przyznana! Przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytałam! Doskonale wiedziałam, ile rat będę musiała zapłacić, jak wysoka będzie rata mojego kredytu, kiedy muszę dokonać wpłaty. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Profi Credit! Nie potrafię zrozumieć innych niezadowolonych klientów, którzy piszą o tym, że nie zapłacili raty w terminie, a potem musieli zapłacić dodatkowe odsetki. Czy mogło być inaczej? Wszyscy wiemy, że w momencie, kiedy zaciągamy kredyt, to musimy do spłacić na czas”! Czy to jedyna opina „warta zauważania przez Ciebie”? Nie i przekonamy Cię o tym „w dalszej części artykułu”!

„Moim zdaniem parabank Profi Credit nie jest najtańszym parabankiem na rynku! Nie jest to także najdroższa firma udzielająca pożyczek poza bankiem!Każdy z klientów parabanku otrzymuje bardzo dokładną informację o kosztach pożyczki! Wiesz już jaką ratę będziesz spłacał w każdym miesiącu? To możesz także policzyć, ile zapłacisz za całą pożyczkę! Z doświadczenia wiem, że najwyższy koszt pożyczki to ubezpieczenie! Czy wiesz, że firma pozabankowa Profi Credit nie sprawdza BIK – u? Czy wiesz, że pożyczka pozabankowa to najczęściej wybór tych osób, które nie otrzymały pożyczki od banku? Uważam, że jeśli ktoś nie może wybrać pożyczki w banku, to wybiera pożyczki poza bankiem np. w Profi Credit. Czy pożyczkodawcy podpisują weksel in blanco”?

„W Naszym społeczeństwie przybywa biednych obywateli. To tych członków społeczeństwa zarabia firma Profi Credit! W Naszym kraju tylko takie firmy mają żyłę złota! Kilka słów do zdesperowanych Polaków! Nie jest prawda, że kredyt w Profi Credit, to wasze jedyne rozwiązanie! Że nie można inaczej! Decydując się na podpisanie umowy z tym parabankiem zamieniacie swoją sytuacje materialną ze złej na tragiczną! Pożyczacie pieniądze tylko na chwilę! Po chwili ich nie będzie! Czy nie lepiej przez kilka miesięcy przymierać głodem? Czy lepiej wpaść w spiralę zadłużenia? I oddać firmie Profi Credit 4 razy więcej”?

„Ja pracowałem dla firmy Profi Credit. Nic nie zarobiłem! Musiałam kupić samochód, benzynę, telefon komórkowy…Wszystko! Profi Credit nie wynagradza sowich współpracowników w żaden sposób! W momencie gdy klient nie zapłaci raty, to pieniądze są zabierane pracownikom z ich prowizji! Pracowałem cały miesiąc za niecałe 50 złotych! Mógłbym dużo napisać o firmie Profi Credit. Nie chcę jednak się denerwować! Sprawą już zajmuje się sąd!

„Witam wszystkie osoby, które przeczytają moją wypowiedź! Ja także współpracowałam z firmą Profi Credit przez kilka miesięcy. Nie jestem zadowolona z tej współpracy! Zarobiłam marne grosze! I nie otrzymałam żadnej wypłaty! Obawiam się, że pensja nie zostanie mi wypłacona! Firma Profi Credit już poinformowałam, iż nie będę dla nich dużej pracować, jeśli nie otrzymam moich pieniędzy”!

„Analizują treść kilku powyższych komentarzy doszłam do wniosku, że wszystkie negatywne opinie o firmie Profi Credit zostały napisane przez osoby, które spóźniają się z płatnością poszczególnych rat! Czy się mylę? Płacicie raty zawsze w wyznaczonym czasie? Uważam, że nawet jeśli będzie cały czas pisać nieprawdę o firmie Profi Credit, to i tak osoby, które chcą wziąć pożyczkę poza bankiem akurat w firmie Profi Credit, zrobią to! Zawsze najwięcej zastrzeżeń mają te osoby, które pożyczają pieniądze, a potem ich nie oddają! Banki nie akceptują ich wniosków, dlatego próbują w parabankach! Firma Profi Credit płaci swoim współpracownikom tylko 50 złotych? Nie wierzę w to! Chyba, że ktoś się nie angażuje”!

„Wszyscy sami powinniśmy zastanowić się nad tym, czy pożyczka Profi Credit, będzie dla Nas dobra! Przyjrzyjmy się parametrom pożyczki, nie opiniom niezadowolonych i nierzetelnych klientów. To oni zapominają zapłacić ratę, a może w ogóle nie mieli tego w zamyśle?”!

„Firma Profi Credit to lichwiarze! Przychodzą do mnie do domu i wieszają kartki z informacją, że jestem dłużnikiem. Zgłosiłem sprawę do prokuratury”!

„Pieniądze od Profi Credit dostałem bez sprawdzania informacji na mój temat w Biurze Informacji Kredytowej! Uważam, że pracownicy firmy są bardzo mili! Pracują bardzo szybko! Nikt nigdy nie przychodził do mnie do domu, ale ja spłacałem raty zgodnie z harmonogramem”!

 

„Profi Credit powinno zostać zamknięte! Nie potrafią rozmawiać z klientami! Bardzo naciskają na klienta w czasie podpisywania umowy. Zrozumiałem, że firma pożyczy mi 4000 złotych a pożyczyły tylko 2 tysiące! Musiałem opłacić ubezpieczenie pożyczki i nie tylko. Zamiast 4 tysięcy na moje konto zostało wpłacone 2. Firmie muszą oddać aż 8 tysięcy złotych. To jest naciąganie!”

„To nie parabank Profi Credit, a Bocian od kwoty brutto pożyczki odejmuje koszty ubezpieczenia, jedną ratę i wszystkie pozostałe opłaty. Nie przeczytał Pan umowy dokładnie, prawda? Dlaczego nie skorzystał Pan ze swoim praw? Czy zna Pan wszystkie swoje prawa wynikające z ustawy o kredycie konsumenckim”?

„Byłem agentem, który prowadził własną działalność gospodarczą i współpracował z firmą Profi Credit! W momencie, gdy moi klienci przestawali spłacać raty w terminie, to ja ponosiłem bardzo nieprzyjemne konsekwencje! To ja musiałem kontaktować się z klientami! To ja musiałem osobiście jechać do klientów! Nikt mi za to nie płacił! Firma Profi Credit nie zapłacił ma mój samochód, za moją benzynę, za mój bilet. Nigdy więcej nie będą współpracował z tym parabankiem! Jestem pewien, że wysokie pensje otrzymują sami pracownicy tej firmy! Nie podałem firmy Profi Credit do sądu, za duże koszty”!

„Doskonale znam firmę Profi Credit! To bardzo rzetelna firma! Przyjaźnie nastawiona do każdego klienta! Dlaczego nie powiadomicie firmy o tym, że macie problemy z płatnościami? Chyba rozumie to, że Profi Credit musi pobrać większą prowizję za obsługę kredytu niż banki? Firma nie ma żadnej gwarancji, że oddacie te pieniądze! Przemyślcie więc dobrze wcześniej, czy pieniądze są Wam potrzebne, na co chcecie je przeznaczyć, czy ten cel to dobra inwestycja i najważniejsze, czy nie będziecie mieli żadnych trudności ze spłatą wszystkich rat”?

„Sprawdziłem i wiem, że pożyczka Profi Credit, to nie jest najtańsza pożyczka! Profi Credit nie ukrywa jednak przed nikim kosztów pożyczki, umowę możemy spokojnie przeczytać, w załączniku do umowy otrzymamy harmonogram spłat całej pożyczki! Przed podpisaniem umowy wiemy, ile pieniędzy będzie potrzebowali na zapłatę raty w każdym miesiącu! Czy firma Profi Credit nie wręczyła Wam tej umowy? A może jeszcze jeszcze do niej nie zajrzeliście?”

„Gotówkę od Profi Credit otrzymałem dopiero po 3 tygodniach! Czy to jest szybka pożyczka? Pożyczyłem 3000 złotych, a oddać muszę ponad 10 tysięcy! Moja rata to aż 300 złotych przez 48 miesięcy! Jak nie zapłacę choć jednej raty, to od razu otrzymam komornika! Co będzie mnie kosztować 6000 złotych! Z Profi Credit nie można się skontaktować, nikt nie odbiera telefonów! Dorady nie potrafią doradzać! Nie potrafią nawet przedstawiać oferty”!

„Dzisiaj jestem doradcą finansowym Profi Credit, wcześniej miałem u nich pożyczkę, z której byłem bardzo zadowolony! Powiedzcie mi dlaczego piszecie, że firma Profi Credit to lichwiarze i oszukuje klientów? Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że to pożyczka pozabankowa bez BIK – u a Wy jesteście klientami wysokiego ryzyka? Ubezpieczenie takiej pożyczki zawsze będzie wysokie! Ja się kontaktuje z wszystkimi swoimi klientami! Dzwonię do nich i odwiedzam ich w domu! Wysyłam nawet do nich listy i przypominam o racie! Nigdy nikogo nie zmuszałem do podpisania umowy! Czy firma Profi Credit rozdaje pieniądze za darmo? Nie! Ale pożyczkę można spłacić wcześniej i zapłacić mniej!”

„Moja mama wzięła pożyczkę w Profi Credit! Pożyczyła dokładnie 5 tysięcy, a oddała 3 razy tyle! Po spłaci pożyczki okazało się, że musi zapłacić jeszcze 10 tysięcy. To oszustwo! Nie składajcie wniosków o pożyczkę w tym parabanku! Oni nie są uczciwi”!

„Firma pozabankowa Profi Credit kłamie! Co kilka dni dzwonili do mnie z informacją, że pieniądze bardzo chcą przelać na moje konto, ale brakuje im tylko jednego dokumentu! Przynosiłem dokument, a oni prosili o następny. Po kilku tygodniach odrzucili mój wniosek o pożyczkę”!

„Uważajcie Profi Credit to oszuści! Pożyczyłem 2 tysiące, a oddać teraz muszę 6 tysięcy! Jak tylko spóźnię się jeden dzień ze spłatę, to trafię na czarną listę! Dzwonią do mnie codziennie i mi grożą! Zrezygnowałem ze spłaty tej pożyczki”!

„Czemu piszecie, że Profi Credit udziela kredytów? Przecież to nie jest bank! Ja także pożyczyłem od firmy 2 tysiące, i oddałem niecałe 4 tysiące złotych! Koszty pożyczki nie są aż tak wysokie!”

„Już miałam złożyć wniosek o pożyczkę Profi Credit, ale się wycofałam! Pracownik firmy powiedział mi, że oprocentowanie najniższe na rynku. A okazało się, że jest ono wyższe niż w banku! Cały czas chcieli ode mnie jakiś dokumentów! Nawet zaświadczenie o moich zarobkach! Zarabiam 2000 tysiące w jednej firmie i w drugiej 1500! Zaproponowali mi tylko 2 i pół tysiąca pożyczki i to aż na 60 miesięcy…Ja chciałam 20 000 złotych!”!

 

59 Comments
 1. Tak samo jest źle jak splaci się pożyczke w terminie. Wyplacają na konto odnowienia pożyczek o których nawet się nie wie. A i po splaceniu wszystkiego od kilku miesięcy nie moge się od nich uwolnic chcą abym wzięła nastepną pożyczkę wysylają lisy, piszą sms, dzwonią po kilk razy dziennie. Nie mogę się od nich uwolnić

  1. lola to dogiełaś 🙂 nie wiesz co zrobić? przy telefonie z ofertą mówisz że nie dziękuje i prosisz o usunięcie cię z bazy danych, przecież to proste 😉 ludzie patrzcie co podpisujecie, najpierw podpis z radością pod zgodą marketingową a potem zdziwienie że ktoś dzwoni z reklamą no kabaret haha

 2. Nie mieliśmy z nimi problemów. Mało tego – to była jedna firma, która chciała nam dać kasę. Mamy na głowie komornika, byliśmy w zasadzie na dnie. W tym momencie wychodzimy na prostą, gdyby nie pożyczka, to pewnie byśmy stracili dom. Dużo im zawdzięczam, pożyczka była spłacona w terminie. Firm pożyczkowych głównie czepiają się ludzie, którzy nie czytają umowy…

 3. Akurat tak znane marki nie robią cyrków. Mieliśmy u nich dwie pożyczki – bez bik, spodziewałem się kosztów z kosmosu, a tak naprawdę wcale nie było źle. Pożyczka na dobrych warunkach, co najważniejsze udało mi się uciec od problemów, bo na banki w takich przypadkach nie macie co liczyć.

 4. Nie polecam,oszusci.Mimo ze splacilam caly kredyt po 2 miesiacac przyslali mi nakaz zaplaty jeszcze dodatkowyc odsetek.Bylo w trakcie splaty spoznienie ale to z winy banku przez ktory miałam stałe zlecenie i nie wiedzialam ,ze nie bylo zaplacone.oczywiscie zaplaciłam pozniej i byly raty dalej płacone,ale oni wypelnili weksel i do s ądu.Z 1300 pozyczki zrobiło sie4600.

 5. Ja nie wiem co myśleć i zrobić.Mam w Profi juz drugą pożyczkę.Pierwszą spłaciłam terminowo,drugą przesłano mi automatycznie.Nadal spłacałam regularnie.Dopiero teraz przy 9 racie-na 12 ustalonych-zadzwoniłam i poprosiłam o przesunięcie terminu do 28 listopada.Pani z windykacji zgodziła się bez problemów-zadzwoniłam kilka dni przed terminem płatności by nie było,że dzwonię w ostatniej chwili.27 listopada zrobiłam przelew by kasa była u nich 28 jak było ustalone.I teraz 5 grudnia o zakładu pracy przyszło pismo-o zajęciu mi wynagrodzenia,bo nie spłacam.Pismo wysłali 1 grudnia.Pieniądze zostały u nich zaksięgowane właśnie 1 grudnia.Oczywiście nie była uwzględniona rata,którą wpłaciłam.Na dzień dzisiejszy nie mam u ich żadnej zaległej raty-następny termin to 17 grudnia.Zadzwoniłyśmy z moją kadrową do Profi Credit by sprawę wyjaśnić,że zapłacone.Faktycznie przyznali,że nie mam żadnej zaległości ale pisma nie cofną,bo nie wywiązałam się z terminu.Tlumaczylam,że dzwoniłam wcześniej by przesunąć termin i była zgoda na to.Nie ma żadnej dyskusji-dokladnie-my nic nie wycofujemy.Na moje pytanie,co mam w takim razie robić-sama zapłacić ratę,a może spłacić całość powiedziano mi,że mam się dogadać z pracodawcą czy będę płacić sama czy mają mi potrącać.Dodam,że chcę spłacić,nawet od razu te trzy ostatnie raty ale boję się,że ja zaplace i pracodawca tez wezmie z pensji.Co robić.

 6. Witam! Pracowałem w tej firmie zaówno jako Doradca, jak i Kierownik wiec wiem jak ta firma funkcjonuje, generlanie bardzo dużo kosztów jest od tej kwoty 3,5% którą tak ochoczo deklaruja. Praca głównie polega na ulotkowaniu, zrywkowaniu i dzwonieniu na własny koszt, ich bazy danych również sa tak przesiane że niewiele z tych telefonów jest poza kosztami. Jeśli ma się znowu jakies swoje kontakty to az żal komuś je polecać, sprzedawać, bo koszty pożyczki sa tragiczne. Pożyczka 4000zł netto, a brutto około 11 tys. takze nie polecam zaciągania tam pozyczek. Praca jako kierownik, ciągła rekrutacja- rotacja niezadowolonych doradców, którym nic nie można zagwarantować, poza tym także ulotkowanie i zrywkowanie, tak tak, a jakże by inaczej;) Do klinetów PROFI CREDIT – Pamiętajcie o swoich prawach jakie daje konstytucja MOŻECIE ZREZYGNOWAC Z KOSZTÓW UBEZPIECZENIA!!!!! które w przypadku tej firmy są często wyższe niż zaciągnięta kwota przez klienta. Tylko firma będize sie przed tym bronić takze czeka Was napisanie jakichś 2-3 pism i trochę szarpaniny ale polecam TO WASZE PRAWA!!! a najlepiej nie zaciągać tam kredytów.
  Pozdrawiam Maciek

  1. Do Maćka: zaintrygowałeś mnie możliwością rezygnacji z kosztów ubezpieczenia. Nie znalazłam takiego zapisu w umowie. Możesz napisać jak się do tego zabrać, myślę, że mnóstwo osób z tego skorzysta, biorąc pod uwagę fakt, że te koszty przewyższają o ponad 100% kwotę udzielonej pożyczki. Będę wdzięczna za odpowiedź.
   Pozdrawiam
   Gosia

 7. chcialabym się dowiedziec jak zrezygnowac z ubezpieczenia w profi credit….mam pozyczkę ale ubezpieczenie jest bardzo wysokie..chcialabym z tego zrezygnowac…jak to zrobic…

 8. Wszystko jest kwestią dogadania i terminowości. Ona chyba najdłużej działa na rynku i ma bardzo dobrą renomę. Ja ze swojej strony ją sprawdziłam no i oczywiscie polecam, bo mają świetne warunki. Na co zapożyczyłam się? Oj było tego wiele, począwszy od remontu a skończywszy teraz na wyprawce dla dziecka. Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko z głową wszystko robić. Powtrzę się raz jeszcze polecam Profi Credit każdemu , bez wyjątku.

 9. Ja brałam pożyczkę 13 grudnia na rehabilitację córki niepełnosprawnej poinformowałam doracę ze zaraz będe chciała to spłacić umowa była na 48 miesięcy raty po 250zł a pożyczka 4000zł 15 stycznia wpłaciła im 4500zł za miesiąc czasu 500zł więcej a oni po 1,5 roku upominająsię o dalszą zapłate i co dalej czy jamuszę to spłacaćp omóżci

 10. Brałem wcześniej pożyczki w providencie kilka razy i wszystko było ok wiadomo że pożyczam np.2000 i musze oddać 3500 ale nie do cholery jak w profi credit że dostaniesz 2000 a do oddania masz 8000 !
  Nie ma opcji zawieszenia spłaty rat jak np.w providencie.A jak nie zapłaci się terminowo dwóch rat to wypowiadają umowę i lecą do sądu żądając 3 razy tyle ile sie pożyczyło nawet jak klient spłacił połowę pożyczki!

 11. Witam
  Dzis podpisalam umiwe z profi credit jestem przerazona w domu na spokojnie przeczytalam umowe to jakas tragedia. Potem czytalam o tej firmie duzo w internecie. Powiedzcie mi kiedy oni przelewaja pieniadze na konto i czy niezbedne jest do tego stale polecenie zaplaty w banku

 12. kiedys wszyscy brali kredyty w bankach, ale tak naprawde Profi jest wygodniejsze, mniej papierkologii szybciej dostajesz kase i sie nie bujasz po urzędach nie wiadomo ile. Z mężem bralismy pożyczkę rok temu, jeszcze spłacamy, został jeszcze 1 rok, jest wszystko ok firma uczciwa

 13. Brałam z mężem na firme pozyczke w Profi Credit i wszystko wyszło dobrze, szybko udało sie splacic, sporo ludzi narzeka na cos tam a wystarczy czytac umowe i trzymac sie terminow, prosta rzecz ale niestety nei dla wszystkich

 14. sporo osób po prostu nie czyta umowy a pozniej ma pretensje nie wiadomo do kogo powinni miec sami do siebie, ja bralem w Profi Credit jakis czas temu 10 tys zl wiedzialem jakie sa warunki i wystarczy sie po prostu ich trzymać , jak ty jestes w porządku to firma też jest w porządku

 15. pozyczke dostajesz normalnie na dowód nie musisz przynosić sterty papierów i róznych dziwnych potwierdzeń bo one nie sa nikomu do niczego potrzebne, ewentualnie jak beirzesz na firme to pewnie musisz cos wiecej donieść

 16. nie sprawdzaja czy masz umowe o prace masz pozyczke na dowód, duzo mniej formalnosci niz w banku i szybsza decyzja wiec jak Ci sie spieszy to kase dostaniesz szybko na konto. Ja tak dostalem nie pamietam po ilu dniach mialem przelew ale dzialają bardzo szybko

 17. brałem w Profi Credit pozyczke i moge powiedziec ze z tych firm pozyczowych sa najlepsi maja najbardziej profesjonalne podejscie tzn ludzie, pracownicy z obslugi sa chyba najbardziej kompetentni mozna cos z nimi zalatwic wiedzą o czym mówia

 18. my z mezem mielismy pozyczke w profi ale na firme, zasady podobne, warunki jak dla nas dobre, bank robil problemy no i chyba w tym roku bysmy sie w ogole nie doczekali w ogole n ta kase a byla potrzebna jeszcze w grudniu no i profi uwinęło sie bardzo szybko

 19. brałem w Profi Credit pozyczke i moge powiedziec ze z tych firm pozyczowych sa najlepsi maja najbardziej profesjonalne podejscie tzn ludzie, pracownicy z obslugi sa chyba najbardziej kompetentni mozna cos z nimi zalatwic wiedzą o czym mówia

 20. ja jestem przykladem zadowolonego klienta, Profi jest najwieksze w polsce sporo osob z tego korzysta, ja bralem 10 tys zl bank mi nie chciał dac kredytu Profi Credit dało bez problemu

 21. brałem 10 tys w profi i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym

 22. uczciwa firma, Profi Credit jest ok nie mam zastrzeżeń, gorsze sa banki nic nie idzie zalatwic

 23. z mężem bralismy 10 tys zl i juz splacilismy, w listopadzie mielismy ostatnia rate, wszystko ok bardzo dobra firma dobry kontakt

 24. Ja wziąłem pozyczke w Profi Credit, bo wiem jakie maja warunki i jak to wszystko wyglada od podszewki. Tata wczesniej bral u nich na firme, ja teraz wzial normalnie indywidualnie na osobe i wszystko bylo ok zadnych problemów, mało papierków do wypełniania.

 25. Mogę powiedzieć tak, wypłata kasy na konto bardzo szybko, obsluga dobra, na poziomie, nie mozna sie z niczym pomylić, papierków jest tak mało, że aż to dziwne, no ale maja sporo klientów wiec chyba mozna zaufać. Ogólnie oceniam, że firma dobra.

 26. Ja nie mam nic przeciwko, profi Credit jest ok, nie oszukali mnie z niczym, obsługa mi wytlumaczyla wszystko co i jak w szczegółach wyglada pozniej przy spłatach wiec wszystko bylo od poczatku jasne, firma uczciwa.

 27. Dobry sposób żeby szybko dostać kase jak masz jakis nieplanowany wydatek a chwilowo nie masz skad wziac kasy, ja nie lubie pozyczac od znajomych ani rodziny, w Profi pozyczylem ostatnio 10 tys zl ale w tym roku zamierzam oddac calosc jak bedą dobre wiatry, ogolnie firma uczciwa.

 28. bylem w jednym banku, nic w drugim, nie mam zdolnosci, w trzecim wymyslili jakies dziwne powodu zseby mi nie dac kasy, juz nie mam sily, w Profi Credit wzialem 10 tys zl ale chyba pozniej wezme jeszcze raz 10 tys zl bo firma wydaje sie ok, uczciwa, i mozna zalatwic wszystko bez specjalnego proszenia sie, na oswiadczenie sie dostaje kase i juz

 29. W Profi Credit daja bez problemu i chyba bedziesz mial najlepsze warunki z tych wszystkich firm pozyczkowych. Banku w ogole nie biore pod uwage bo to dziadostwo

 30. polecam dobra firma bralem w wakacje 5 tys raptem bo na wyjazd dzieciakow chcialem a mamy 3 trójke, przy okazji cos na dzialke sie pokupilo jeszcze, w maju ostatnia rata bardzo dobra firma uczciwe podejscie

 31. Firma jedna z lepszych w Polsce i nie chwali ich przesadnie, bo najwiecej mooich znajomych kojarzy wlasnie tą firme, odradzam walke z bankami, w profi idzie zalatwic wszystko duzo szybciej takze 5/5

 32. bardzo duzo ludzi bierze w profi credit pozyczke nawet firmy, pewnie wspierają się na przyklad sezonowo albo na jakas jednorazowa inwestycje, ogolnie dobra firma tez kiedys wzialem u nich pozyczke

 33. sporo osob pisze opinie a nie mialo w ogole do czynienia z firma, w praktyce wyglada to tak ze podchodza do Ciebie normalnie jak do czlowieka, masz na umowie napisane warunki jak sie tego trzymasz to jest ok nie zmieniają nic w trakcie, ogolnie firma ok

 34. Mozna brac firma spoko nie oszukuje, bralem pozyczke 2 lata temu rozłożyłem sobie na wiecej rat i teraz juz splacilem wszystko warunki dobre dokumentów malo, jak sie spieszy na wyjazd to Ci dadza szybko kase.

 35. korzystałem z firmy, nie moglem dostac kasy z banku, z Profi dostalem 10 tys zl czyli tyle ile chcialem nie robili mi zadnych problemów, w tym roku juz sie spłacilem ze wszystkiego i mam wszystko zalatwione i zamkniete 5/5

 36. obsluga dobra doinformowanie dobre czas oczekiwania po zlozeniu papierow krotki, kasa szybko na koncie, ogolnie firma dobra

 37. Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow

 38. Ja mam o nich dobre zdanie bo jak na gwalt potrzebowałem kase to mi pomogli i nie robili problemów i nie wypytywali a po co mi te pieniadze, dostalem szybko przelew , ustalone raty i juz

 39. Poszlo bardzo sprawnie obsługę mają dobrą, nie ma na co narzekac warunki lepsze jak w banku, nie trzeba sie specjalnie starac i chodzic po 10 razy z papierami zeby dostac pozyczke.

 40. Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.

 41. Pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekam, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania.

 42. Firma spoko pozyczke sie szybko dostaje, dostalem w wakacje bez problemu w sezonie w szczytowym momencie mozna sie normalnie dogadac jak z ludzmi nie to co w banku

 43. Jak dla mnie dobra firma pozyczki spoko kasa przyszla w miare szybko, punktow maja duzo wiec mozna zalatwic wszystko na miejscu nie ma duzych kolejek, tysiac razy lepiej niz w banku

 44. Ja bralem z Profi Credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl

 45. Ja sie spotkałem z tym, że obsluga dobra warunki dobre bralem 20 tys zl nie robili mi zadnych problemow ani nie bylo pytan o moj stan zdrowia albo plany na zycie jak to robia w bankach

 46. Wszystko szybko zalatwione, pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekalem, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania duzo lepiej niz w banku, juz nigdy nie pojde sie użerać z jakims mbankiem czy innym pko

 47. Patrzyłam na ofertę Profi Credit. Też przedstawia się korzystnie. Nie trzeba bawić się w formalności, a można dostać aż do 25 tysięcy – wiec mozna szybko wszystko zalatwic

 48. W Profi Credit można też szybko dostać pieniądze, od ręki w zasadzie. Myślę, że takie chwilówki będą coraz bardziej popularne, bo ludzie nie mają czasu na bawienie się w formalności a sa tak samo bezpieczne

 49. Hipoteczny jest coraz ciężej dostać. Lepiej już bazować na chwilówkach i mieć swój wkład. W Profi Credit można dostać aż do 25 tysięcy od ręki.

 50. Wszystko szybko zalatwione, pozyczka na oswiadczenie niskie kwoty od reki, ja dlugo nie czekalem, dostalem przelewem na konto, dobra firma, malo dokumentow, malo sprawdzania duzo lepiej niz w banku, juz nigdy nie pojde sie użerać z jakims mbankiem czy innym pko

 51. Jak dla mnie Profi jest spoko, miałem kilka róznych pożyczek na przestrzeni 15 lat i do Profi bym wrocił jakbym znowu potrzebował, wszystko zalatwione bez problemów polecam

 52. Chwilówki też są dla ludzi i wg mnie nie ma czego sie bac ludzie gadaja zle ale to zazwyczaj opinie tych ktorzy w ogole nie brali tych pozyczek. W Profi Credit mozna od ręki dostać kilka tysięcy i jest bardzo malo formalnosci

 53. W ciągu kilku minut od wypełnienia formularza oddzwoniła do mnie osoba z obsługi klienta i dostałam pożyczkę. Wszystkie formalności przebiegły sprawnie i szybko. Konsultant miły i „ludzki”. Polecam osobom, które nie mają szans na pożyczkę w banku.

 54. Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał

 55. jak się bierze taką chwilówkę to wiadomo że rrso bęzie wyższe niż w banku, nie wiem skąd to zdziwienie. oczyki biorą zazwyczaj osoby, które nia mają czystej karty w bik więc powinny być tego świadome, że generują większe ryzyko dla firmy pożykowej.

 56. jest naprawdę w porządku. Pożyczka udzielona w marcu i już spłacona. Wysokość rat była odpowiednia przez co nie odczułem tak bardzo tej pożyczki.

 57. Mam swoją firmę, potrzebowałem szybkich pieniędzy żeby rozwinąć interes i znajomi z branży polecili mi Profi Credit, sami brali u nich pożyczki. Cieszę się, że usłyszałem o nich z polecenia bo sam pewnie miałbym obawy jak wiele innych ludzi. Nic bardziej mylnego! Wszystko czarno na białym, jestem bardzo zadowolony z działania PC i będę dalej polecał tą firmę. nie trzeba donosić miliona dokumentów tak jak do standardowych banków, a oni i tak odrzucą nasz wniosek. Profi Credit działa szybko i prężnie.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *