Optima Pożyczki – opinie „dla niezdecydowanych pożyczkobiorców”!

„Firma Provident nie może mi nic zaproponować! Muszę zapłacić jeszcze 6 rat, a nowe pieniądze są mi potrzebne, za kilka tygodni! Poszukuje zbliżonej oferty pożyczki, nie w banku! Wiem, że odsetki są bardzo wysokie, ale to moja jedyna szansa na pożyczkę! Opowiecie mi o firmie Optima Pożyczki? To tak samo dobra firma jak Provident? Nie chciałbym aby wypowiadały się te osoby, które nie spłacają rat w terminie. Proszę o opinie przede wszystkim wypłacalnych kredytobiorców”!

„Optima Pożyczki nie jest warta Twojej uwagi! Wiesz, że możesz pożyczyć tylko 1000 złotych”!

„Tylko nie bierz pożyczki z obsługą domową! Składaj wniosek wyłącznie o pożyczkę ze spłatą na konto! Oszczędzisz! Na pewno ją dostaniesz! W firmie Provident pożyczka online, także jest dostępna! Masz stałe dochody czy nie? Jeśli nie, to nie zapominaj o SKOK – u i pożyczkach społecznościowych”!

„Parametry pożyczki Optima to? Czy ktoś z Was spłacił już tą pożyczkę? Możecie dokładnie opisać procedurę przyznawania pożyczki. Bardzo zależy mi na tym opisie!”?

„Optima Pożyczki nie sprawdza w BIK oraz KRD, czy na tej informacji zależy Ci najbardziej? A może chcesz wiedzieć…Ile lat może mieć pożyczkobiorca? Nie więcej niż 74! Ile musisz zarabiać aby otrzymać pożyczkę Optima…? Minimum 960 złotych netto (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło…)! Pytasz…Jakie dokumenty trzeba złożyć? Czy trzeba to zrobić osobiście? Wystarczy, że wyślesz ksero dowodu osobistego i ksero zaświadczenia o dochodach netto oraz brutto! Za jaki okres? Za trzy ostatnie miesiące”!

„Nie martw się! Na pewno dostaniesz tą pożyczkę! Zawsze jest alternatywa, Provident! Pamiętaj tylko o tym…że w Providencie nie możemy mieć więcej niż jednej pożyczki! W Optima, owszem”!

„Nie mogę przedstawić zaświadczenia o dochodach…Czy mimo to otrzymam pożyczkę? Optima Pożyczki pożyczy mi pieniądze na oświadczenie o dochodach? Czy nie warto w ogóle składać wniosku”?

„Optima Pożyczki bardzo dokładnie analizuje BIK i BIG klientów! Dlaczego wprowadzacie w błąd innych? Na pewno nikt z Was nie otrzyma tej pożyczki! Ta firma ma bardzo wysokie wymagania! Znacznie wyższe niż konkurencyjny Provident! Są nieprofesjonalni, nie potrafią pomagać! Nie można czuć się u nich bezpiecznie…wszystko dokładnie analizują”!

„Niezależnie od tego czy chcemy w Optima pożyczyć 200 czy 3000 złotych, Nasz BIK, BIG, a także KRD zostanie sprawdzony! Nie mogę znaleźć żadnych informacji, jakie oprocentowanie oferują dla poszczególnych pożyczek. Kiedy jest ono niższe a kiedy wyższe? Ile mam czasu na spłatę pożyczki? Czy mogę spóźnić się ze spłatą raty?”

„Pieniądze od klientów Optima Pożyczki są pobierane raz w tygodniu! Niestety przychodzą do samego domu i zostawiają wiadomości na klatce schodowej!”

„Przedstawicielka firmy Optima chodziła za mną cały tydzień…Cały czas mówiłem jej, że nie mam jeszcze pieniędzy na zapłatę raty. Ona przychodziła codziennie! Po co? Pożyczajcie u nich pieniądze, jeśli nie będzie Wam przeszkadzać to, że cały czas ktoś puka do Waszych drzwi”!

„Rozumiem, że jeśli wezmę pożyczkę w Optima Pożyczki, to będę tak samo mocno żałował, jak w przypadku Provident – u”?

„Jestem mieszkańcem Trójmiasta! Kilka dni temu spotkałem się z ofertę firmy Optima Pożyczki! Firma pożyczy pieniądza poza bankiem, to prawda? Czy możecie potwierdzić tą informacje? I napisać kilka słów o samej firmie?”

„To lichwiarze! Wymagają zbyt dużej ilości danych! Pytają o wszystko i zaglądają wszędzie…Okłamują klientów! Dlaczego zaglądają do BIK – u, BIG – u i KRD? Gdybym nie miał długów, to złożyłbym wniosek o kredyt w banku. To chyba oczywiste”!

„Za pożyczkę Optima płacimy 200% więcej niż pożyczyliśmy! Pożyczymy 1000 złotych, będziemy musieli oddać 3000 złotych! Jeśli nie zapłacimy całej raty, to będą codziennie Nas odwiedzać w domu i przypominać o zaległości…To firma z doświadczeniem? Czy doświadczona firma informuje sąsiadów o długach? Przychodzi do pracy? Obraża swoich klientów”?

„Oprocentowanie pożyczki Optima jest najniższe spośród wszystkich dostępnych pożyczek! Dlaczego tego nie zauważacie? Porównajcie ofertę z Bocian – em lub Provident – em. Jeżeli nie wpłacacie poszczególnych rat pożyczek na czas, to potem są problemy…To żadne zaskoczenie!”!

„W firmie Optima nikt nie chce pracować! Płacą bardzo mało! Pierwszy raz pożyczyłem u nich tylko 800 złotych, musiałem oddać aż 2000 złotych! Następnym razem moja pożyczka była trochę większa 1600 złotych, do oddania 3000 złotych! Trzecia pożyczka został mi odmówiona, bo podobno nie płaciłem rat na czas! Nie pożyczajcie pieniędzy od tej nieuczciwej firmy! Są lepsi! Np. Provident”!

„W jaki sposób można nawiązać kontakt z firmą Optima Pożyczki?”

„Nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie spłacacie rat u Optima? Podpisaliście umowę? Gdybyście zawsze płacili na czas, to na pewno nikt by Was nie odwiedzał…”!

„Firma Optima Pożyczki spełniła wszystkie moje oczekiwania! Raz zdarzyła mi się taka sytuacja, że nie mogłem zapłacić raty w terminie…tylko za tydzień! Przedstawicielka przyjechała tydzień później i wpłaciłem dwie raty od razu. Jedną zaległą a jedną bieżącą. Nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności”!

„Nie ma sensu brać pożyczki w Optima Pożyczki…Wstępnie oferują bardzo niskie oprocentowanie, niższe nawet niż w banku! Dopiero w czasie podpisywania umowy wychodzi na jaw, że będziemy musieli oddać, 2000 złotych, pożyczając tylko tysiąc! Banki tak nie oszukują! Nie przychodzą do domu! I nie dzwonią, kiedy spóźnimy się tydzień ze spłatą kolejnej raty”!

„Nie mogłam zapłacić jednej raty pożyczki, bo byłam chora! Sama kierowniczka przyszła do mojego domu! Jakim prawem? Wcześniej nie przyszłam na umówione spotkanie, przecież byłam chora, a ona o wszystkim opowiedziała moim koleżankom z pracy! Uprzedzam! Współpraca z firmą Optima Pożyczki jest bardzo krępująca..!”

„Wszytko dokładnie sobie policzyłem i doszedłem do wniosku, że nie ma tańszej pożyczki niż pożyczka Optima! Bardzo długo szukałem najtańszej oferty…i udało się! Moje pytanie jest następujące, czy pożyczka naprawdę jest taka tania i bezpieczna? Czy nie stracę mieszkania?”

„Optima to najlepszy parabank! Sprawdziłem ją sam! I zaufałem zdaniu kilku tysięcy Polaków, oni także sprawdzili…! Polecić mogę także Provident, Wierzyciel i Bocian”!

„Oferta pożyczki Optima jest bardzo podobna do Provident…to także pożyczki do domu! Procent jest astronomiczny! Nie mogę polecić tej firmy! Z jakich powodów? Otóż pracownicy firmy są bardzo niemili! Firma wcale nie udziela pożyczek bez BIK! Pieniędzy nie otrzymamy w ciągu jednej doby! To tylko marketing…! Mój brat ma umowę na stałe od kilku lat, jego comiesięczny dochód jest niezwykle wysoki! Pożyczki nie otrzymał? Dlaczego? Dlatego, że ma dopiero 19 lat”!

„Bardzo często korzystam z oferty pożyczki Optima! Zaufałam tej firmie już kilka lat temu! Firma nie zniknęła z rynku po pierwszym roku działalności”!

„Optima Pożyczki to Provident, tylko w amerykańskiej wersji!”

9 Comments
  1. Panie Mikos? A kto Pana okłamał? Powyższe opinie wyrazili klienci firmy Optima, nie sama firma Optima.

  2. tak jak i kazde bez bik i wogole a co do czego to sprawdzaja kupa oszustwa

  3. witam.w optimie pracują same oszołomy.raty co tydzień.baba przychodzi,gada,że weżmie na miesiac bo nie chce latac co tydzien.po tygodniu dzwoni i ona chce rate.z ludzi robia debili.nachodzą w domu,lataja po sasiadach,dzwonia do pracy jesli sponisz sie z rata.trzymajcie sie z daleka od nich.juz wole providenta.optima to jedna wielka sciema i pomylka

  4. Czy nikt jeszcze nie wpadł na to, ze wszystkie te firmy, to banda łobuzów, robiąca miliony, bo dają lichwiarskie pozyczki. Obudźcie sie wreszcie Obywatele RP. Wszyscy was oszukują i okradają, a wy jeszcze ich chwalicie. Lichwa nie jest żadną pomocą ani interesem, to przestepstwo, które wszyscy w tym chorym kraju akceptują.Ludzie powinni mieć pracę i godziwą płacę za nią. Wtedy te wszystkie pseudofirmy finansowe wreszcie upadną i przestana okradać.

  5. najgorsza firma pod słońcem, oszukuja, zaskarzam własnie umowe do UOKiK.zatrudniaja przedstawicieli, którzy im nie odprowadzaja wpłat, a potem własnie nękaja z windykacji ze masz niby zalegle raty, trzymajcie sie jak najdalej od OPTIMY!!!!

  6. wlasnie racje z zaleglosci 250 robi sie 700 i nekaja po domah choc ma sie zastrzezona prywatnosc

  7. Optima sprawdza Bazy oprócz BIK w direct.

    w komfort nie sprawdza baz.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *