Provident – opinie „nie tylko My polecamy”!

„Pieniądze poza bankiem możemy pożyczyć dzisiaj w kilkuset różnych firmach…Czy jednak możemy polecić z czystym sumieniem jakąś inną firmę pozabankową niż Provident? Może Soho Credit? Czy tylko wyłącznie te dwa parabanki posiadają poważną ofertę pożyczki? Której firmie jeszcze możemy zaufać? Dlaczego warto rekomendować akurat Provident”?

„Poszukiwanie innych uczciwych parabanków będą trwały bardzo długo! Nikt przecież nie tworzy rankingów pozabankowych pożyczek! Zapytaj swojego doradcy finansowego! Powiedz, że interesuje Cię pożyczka, nie w banku! Na pewno ma gotową listę parabanków! Moim zdaniem warto zaufać tylko tym firmom, które są obecne na rynku pożyczek pozabankowych, od co najmniej kilkunastu lat! Jesteś pewien, że Provident na pewno pożycza pieniądze? Ja tak! To chyba pierwszy parabank w Polsce, prawda?”

„Zasady współpracy z firmą Provident są bardzo czytelne! Nie musimy się o nic martwić! Nad niczym zastanawiać! Po prostu podpisujemy umowę! Sam zobacz, że zaufało im tysiące klientów! To nie są puste słowa! Spójrz na statystyki! Interesuje Cię pożyczka niebankowa? Najpierw zainteresuj się ofertą Provident, dopiero potem popatrz na konkurencje, Provident na pewno wygra!”

„A ja założyłem sprawę w sądzie firmie Provident! Dlaczego? Dlatego, że firma domaga się zapłaty za obsługę domową! Ja z tej obsługi zrezygnowałem po kilku tygodniach! Czemu więc miałbym płacić? Powiedziałam, że będę wpłacał pieniądze sama na konto, nie trzeba do mnie przyjeżdżać! Przedstawiciele Providentu przychodzili do mnie po pieniądze, kiedy ja już zleciłem przelew do firmy…”!

„Na pewno nie wygrasz tej sprawy! Wybrałeś pożyczkę spłacaną u przedstawiciela, a aneks do umowy kredytowej nie został podpisany…Dlaczego nie przemyślałeś swojej decyzji przed złożeniem podpisu”?

„Mam kilka pytań odnośnie firmy Provident! Myślę nad tym aby wziąć u nich pożyczkę! Widzę, że ogłaszają się w każdym miejscu…Czyli nie znikają z rynku? Nie zamkną firmy za kilka dni? Nie muszę się tego obawiać? Nie potrafią sam stwierdzić, czy pożyczka u Provident – u, to propozycja odpowiednia dla mnie! Ja myślicie? Kilka osób wypowiada się w negatywny sposób na temat tej firmy! Co powinienem myśleć?”

„Uważaj na oprocentowanie pożyczki! Nie jest ono tak niskie, jak w banku! Pożyczkę Provident spłacamy u siebie w domu! Przedstawiciel firmy raz w tygodniu przychodzi do Nas po ratę! Pieniądze musimy mieć przygotowane!Albo…Albo we wniosku o pożyczkę zaznaczamy opcję przelew i raz w tygodniu na konto Provident przelewamy jedną ratę”!

„A jakie parametry pożyczki są odpowiednie dla Ciebie? Provident od lat funkcjonuje na rynku pożyczek pozabankowych. Nie można go nie zauważyć!”!

„Najlepsze wyjście do pożyczka Provident! Wszystkie inne parabanki są bardziej kłopotliwe…Nie patrzmy na opinię innych niezadowolonych, ich nigdy nie brakuje, zwłaszcza gdy…? Gdy nie płacą oni rat w terminie lub nie płacą ich wcale! Wiecie dlaczego rata wydaje się taka niska? Niższa niż u konkurentów? Dlatego, że to rata płatna raz w miesiącu! Ile będzie Nas kosztować pożyczka Provident przez cały miesiąc? A ile mamy tygodni w danym miesiącu? W prosty sposób możemy to policzyć! Po tych obliczeniach i tak okaże się, że oferta Provident jest najbardziej atrakcyjna”!

„Chciałbym pochwalić firmę Provident za pożyczki online, pożyczki w opcji na konto! Taka propozycja jest znacznie tańsza…niż opcja domowa! Nie musimy także co tydzień spotykać się z przedstawicielem firmy! Nie wszyscy lubimy takie odwiedziny!”

„Pożyczka online w Providencie wcale nie istnieje! Zadzwoniłem do firmy kilka dni temu, umówiłam się na spotkanie z pracownikiem i okazało się, że za pierwszym razem muszę wziąć pożyczkę do domu! Obsługa domowa jest bardzo kosztowna, nie stać mnie na nią…! Chętnie zostałbym stałym klientem firmy Provident, ale tylko wówczas, gdyby pożyczka przez Internet, była dostępna, już przy pierwszym wniosku! Moim zdaniem Provident zbija majątek…właśnie na obsłudze domowej!”!

„Ile lat firma Provident jest obecna na rynku? Policzcie to sobie! To firma o zasięgu ogólnopolskim! W każdej większej i mniejszej miejscowości znajdziecie jej przedstawicieli! Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zaciągnięciu pożyczki, przekalkulujmy koszty! Policzmy oprocentowanie, prowizję, wszystkie dodatkowe opłaty. Nie twórzmy sobie nowych problemów finansowych”!

„Skorzystajcie z kalkulatora pożyczki Provident, jest on dostępny na oficjalnej stronie parabanku. Wiecie już jak wysoka będzie Wasza cotygodniowa rata? Na pewno chcecie pożyczyć tyle pieniędzy? A może mniej”?

„Provident ma lichwiarskie odsetki! Popatrzcie na przykład! Pożyczamy tylko 5 tysięcy! Pożyczkę spłacamy aż przez 104 tygodnie! Co tydzień płacimy 95 złotych i 75 groszy! Koszt naszej pożyczki to 2 tysiące 327 złotych i 50 groszy! Ile kosztuje obsługa domowa pożyczki? 2 tysiące 630 złotych i 50 groszy! Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, to ponad 50 procent! Ile oddamy firmie Provident, jeśli zdecydujemy się na tę pożyczkę…? 9 tysięcy 958 złotych! Sprawdziłem! Nawet karty kredytowe mają niższe oprocentowanie!”

„Nie polecam nikomu pożyczki Provident! To oszuści! Pożyczajcie pieniądze w mniejszych firmach, tam procent jest niższy! Owszem, pożyczymy 100 czy 200 złotych, ale zapłacimy znacznie mniej”!

„Skoro mamy problemy ze spłatą kredytów w bankach, to kolejny kredyt możemy wziąć tylko w parabanku, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Provident”!

„Nie korzystajcie z oferty firmy Provident, na pewno Was oszukają! To lichwiarze! Zobaczcie jak szybko wzrastają koszty pożyczki! Oprocentowanie rośnie jeszcze szybciej…! Po co Wam taki kosztowny dług? Składajcie wnioski o kredyt tylko w bankach”!

„Provident naciągnął już wiele Polaków! Oni zmuszają do zaciągania drogich kredytów! Tych kredytów nikt nie spłaca, bo są one niemożliwe do spłaty! Już wielu z nich straciło dach nad głową i rodzinę! Windykator codziennie puka do ich drzwi! Rozprawy przed sądem ciągną się latami…Nie warto”!

„Od firmy Provident bez problemu pożyczysz 2000 złotych, ale oddać będziesz musiał 4000 tysiące! Jak? Nikt nie ma takich pieniędzy! Dlaczego ktoś pozwala na takie oszustwo?”

„Oprocentowanie pożyczki jest ogromne! Firma Provident jednak ryzykuje bardziej…Czy możecie udokumentować swój dochód? Czy macie jakąkolwiek zdolność kredytową? W każdej chwili możemy odstąpić od umowy pod warunkiem, że nie upłynęło 21 dni od daty podpisania umowy…”

„Już przy pierwszej próbie firma Provident pożyczyła mi 1500 złotych! Nie zauważyłem żadnych niejasności w umowie! Przedstawiciel pokazał mi bardzo dokładny kosztorys pożyczki! Przed podpisaniem umowy byłem świadomy, ile pieniędzy pożyczam, na jaki procent, jak wysoka będzie moja rata…Pieniądze odebrałem już na drugi dzień”!

„Firma Provident jest bardzo potrzebna Polakom! Świadczy o tym to, że firma tak długo utrzymuje się na rynku. Klientów jej nie brakuje!”

„Provident to wyjątkowo lichwiarze! Kto im w ogóle pozwolił na otworzenie działalności?”

„Dlaczego bardziej przemawia do mnie oferta pożyczki Provident niż chwilówki…? Dlatego, że pieniądze do Provident – a mogę oddać później! Pożyczka na kilka dni, co to za pomysł? Oczywiście, że nie jest tanio! Nie muszę jednak przechodzić przez żadną skomplikowaną procedurę kredytową”!

„Kilkanaście pożyczek w firmie Provident, moich pożyczek! Obsługa klienta błyskawiczna! Nigdy nie spotkałem się z odmową! Nie podobają mi się tylko wizyty przedstawiciela…! Przywykłem jednak i to do nich! Ja co tydzień wpłacam ratę przedstawicielowi! Słyszałem, że można samemu przelewem na konto, mi tak jednak wygodniej…Doskonale znam mojego przedstawiciela i o nic się nie martwię”!

„Provident nikomu nie odmówi pożyczki! Nie słyszałem jeszcze o żadnej odmowie!”

„Firma Provident pożycza za mało pieniędzy! Ja wnioskowałem o 6 tysięcy złotych, a dostałem tylko 3 tysiące! Dla mnie to za mało! Nie rozwiązuje to moich problemów! Poszedłem do konkurencji!”

„Kontaktowałem się już z firmą Provident! Wiem, że kredyt zostanie mi przyznany! Przelewem na konto! Za dwa dni! Trochę wolno…ale tylko Provident zaakceptował mój wniosek”!

„Dlaczego pożyczkę Provident mogę polecić innym? Dlatego gdyż…kredyt otrzymałem mimo tego, że od kilku lat figuruje w BIK – u! Kilka miesięcy chodziłem do banku i pytałem o pożyczkę. Wszystkie banki wydawały decyzje negatywną. Provident miło mnie zaskoczył”

„Jeśli już koniecznie chcecie pożyczyć pieniądze od firmy Provident, to tylko w opcji przelew! Gdy pożyczycie np. 1500 złotych to oddacie tylko 1900 złotych, w opcji gotówka, do spłaty pozostanie Wam 3000 złotych”!

„Mam tylko jedną wątpliwość odnośnie pożyczki w firmie Provident! Za kilka miesięcy będę składał wniosek o kredyt na mieszkanie. Czy Provident wpisze mnie do BIK – u? Czy mój kredyt w Providencie będzie widoczny dla banku”?

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *