Pożyczka gotówkowa w Kasie Stefczyka na nowy początek!

Oferowana przez wszystkie Kasy Stefczyka pożyczka gotówkowa, pozwoli Ci na rozpoczęcie nowego rozdziału w Twoim skomplikowanym życiu finansowym! Twoja sytuacja finansowa bardzo się skomplikowała? Zostań członkiem Kas Stefczyka i przystąp do pożyczki, która unormuje Twoją pozycje! Jakie pożyczki gotówkowe proponuje Nam, wszystkim osobom znajdującym się w trudnym położeniu finansowym, Kasa Stefczyka?

To pożyczki na spłatę wcześniejszych zobowiązań kredytowych! Kredytów, pożyczki oraz kart kredytowych. Które kredyty utrudniają Ci życie? Kredyty w koncie osobistym, kredyty gotówkowe czy kredyty w karcie kredytowej? W Kasie Stefczyka otrzymamy pożyczki na dowolny cel!

Okres spłaty pożyczki to 10 lat! Wybrana przez Nas Kasa Stefczyka rozłoży Nasz kredyt nawet na 120 niskich rat!

Zadeklaruj, że Twoja pensja będzie regularnie wpływać na konto założone w Kasie Stefczyka, a oprocentowanie Twojej pożyczki spadnie!

Czy pożyczka pozabankowa w Kasie Stefczyka, to pożyczka bez zaświadczenia o dochodach? Każda Kasa Stefczyka udzieli Nam pożyczki bez zaświadczenia o dochodach, jeśli kwota Naszej pożyczki nie będzie wyższa niż 50 tysięcy złotych! Wniosek o kredyt na kwotę mniejszą niż 20 tysięcy, możesz złożyć bez zgody współmałżonka. Pożyczka bez poręczyciela, to pożyczka dostępna do 100 tysięcy złotych!

Jakie raty będzie miała Twoja pożyczka? Kasy Stefczyka proponują Nam dwa rozwiązania! Pierwsze propozycja to raty równe przez cały okres spłaty kredytu, a druga raty modyfikowane, czyli raty zmienne. O pożyczkę w ratach modyfikowanych mogą wnioskować Ci pożyczkobiorcy, którzy będą spłacać pożyczkę, nie dłużej niż 5 lat (60 miesięcy).

Procedura kredytowa jest skomplikowana? Równie skomplikowana, jak Nasze życie finansowe? Nie! Kredyt w Kasie Stefczyka otrzymamy natychmiast po wykonaniu całkowicie nieskomplikowanych kroków. Pierwszy krok : Dołącz go grona członków Kas Stefczyka. Drugi krok : Zapukaj do drzwi jednego z oddziału Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo Kredytowej. Krok trzeci : Uzupełnij wniosek o kredyt gotówkowy.

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę chciałabyś się dowiedzieć, jak wysoka jest Twoja zdolność kredytowa w Kasie Stefczyka? Wysokość Twojej zdolności kredytowej określi doradca! Nawiąż z nim kontakt telefoniczny! To doradca zadzwoni do Ciebie! Podczas wypełniania formularza kontaktowego, zostaniesz poproszony o podanie wyłącznie najważniejszych danych personalnych : imię, nazwisko, numer telefonu oraz najwygodniejszy dla Ciebie czas, do przeprowadzenie rozmowy. W czasie rozmowy doradca zapyta Cię o Twoją aktualne sytuacje finansową! Po jej zakończeniu Twoje życie się odmieni na lepsze!

 

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *