Aasa i tanie pożyczki pozabankowe

Aasa i tanie pożyczki pozabankowe

Firma pozabankowa Aasa proponuje pożyczki pozabankowe na raty w kwotach od 1 000 do 10 000 zł na okres 6-24 miesięcy. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców (Aasa dla biznesu). Firma została nagrodzona przez Loan Magazine Awards jako pożyczka ratalna roku 2016 i 2015. Pożyczki w Aasa przysługują każdemu kto:

  • jest w wieku od 20 do 80 lat
  • mieszka na stałe w Polsce
  • posiada udokumentowane stałe źródło dochodu
  • nie ma negatywnych wpisów w rejestrze dłużników Big InfoMonitor oraz Erif BIG

Pozabankowe pożyczki ratalne można przeznaczyć na dowolny cel. Choć pierwsza nie jest darmowa, jak ma to miejsce w wielu firmach oferujących długoterminowe zobowiązania, koszty pożyczek są niewysokie.
RRSO = 78,2% dla pożyczki w kwocie 10 000 zł na czas 24 miesięcy.

przycisk wniosku

Firma weryfikuje potencjalnych klientów w następujących bazach gospodarczych: BIG InfoMonitor, Erif BIG, KRD, BIK oraz Związek Banków Polskich.

Jak aplikować o pożyczki w Aasa

  • po kliknięciu w przycisk wniosku musimy wybrać wysokość pożyczki oraz okres jej spłaty (nie ma progu ograniczającego wielkość pierwszego zobowiązania, lecz jego ostateczna wysokość zależy od zdolności kredytowej klientów)
  • wypełniamy prosty formularz online, który od razu możemy przesłać bezpośrednio ze strony internetowej
  • weryfikujemy swoje dane za pomocą przelewy rejestracyjnego
  • pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy lub przekazane za pomocą czeku Giro

Opinia o Aasa

Głównymi zaletami pożyczek ratalnych w Aasa jest wysoka kwota zobowiązania oraz niskie koszty pożyczki. Jednak firma wymaga od swoich klientów udokumentowanego źródła dochodu, co nie dla wszystkich jest komfortową sytuacją. Nie powinno to jednak przesłaniać faktu, iż firma jest profesjonalnie działającą instytucją pozabankową. Opinia o Aasa jest pozytywna.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *