Duża gotówka na raty w sms kredyt

Duża gotówka na raty w sms kredyt

Sms kredyt to istniejąca od ponad 10 lat na rynku pożyczek internetowych spółka finansowa. Przez ten czas zdobyła całkiem sporo zadowolonych klientów, którzy wyrażają pozytywne opinie o sms kredyt. Posiada także certyfikat odpowiedzialnego pożyczkodawcy i stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk. Dzięki temu właśnie wyróżnia się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem oraz rzetelność prowadzonych usług.

Sms kredyt oferuje pożyczki pozabankowe na raty w kwotach 1 000 – 7 000 zł na okres 3-30 miesięcy. Koszty pożyczek nie są wygórowane, choć również nie należą do najniższych. Dla przykładu przy kwocie 7 000 zł na 24 miesiące RRSO wyniesie 106,84%. Firma może sprawdzić historię i wiarygodność kredytową pożyczkobiorców w bazach BIG InfoMoniotr, ERIF BIG, KRD czy też BIK.

przycisk wniosku

O pożyczki pozabankowe na raty mogą aplikować osoby:

  • w wieku od 20 do 80 lat z numerem PESEL
  • otrzymujące stałe źródło dochodu
  • nie figurujące w bazach gospodarczych jako nierzetelni dłużnicy

Terminu spłaty zobowiązania finansowego nie można zmienić lub wydłużyć, ale zawsze istnieje opcja uregulowania pożyczki przez wyznaczoną datą. Ponadto nie występuje żaden próg ograniczający wysokość pierwszej pożyczki, ale jej ostateczna wielkość zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Dane kontaktowe
adres do korespondencji: ul. Świętego Mikołaja 8/11, 50-125 Wrocław
telefon: 71 719 33 03
adres mailowy: smskredyt@smskredyt.pl

Opinia o sms kredyt

Spółka, która swoją działalność kredytową rozpoczęła ponad 10 lat temu cechuje się odpowiedzialnością oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Osoby zainteresowana pożyczkami w sms kredyt mogą ubiegać się o zobowiązanie na raty do 7 000 zł. Nie występuje darmowa chwilówka, lecz jest to raczej normalne zjawisko w przypadku firm proponujących długoterminowe pożyczki. Klienci winni liczyć się z tym ,że ich wiarygodność kredytową zostanie przeanalizowana w bazach BIG, KRD i BIK. Opinia o sms kredyt jest pozytywna.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *